Ewa Minge jest znaną polską projektantką. Ona zawsze korzysta się z różnych zabiegów, które robią jej piękną i młodą. Tak od niedawna pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem tego, jak wyglądała jej wizyta u kosmetologa. Gwiazda opisała wszystko to, co z nią robił lekarz. Po prezydenckich wyborach, Minge pojechała do swojej ulubionej kliniki, gdzie właśnie wszystko i robiła.

Izabela Janachowska ochrzciła syna w swoją rocznicę ślubu

View this post on Instagram

Głos oddany w wyborach a później moj wybór na starość . Ciąg dalszy odbudowywania tego co czas zepsuł i różne inne koleje losu . Była i w tym moja głupota . Jak już pisałam od roku oddałam się w ręce @drplatkowska i jej zespołu w @klinika_anclara . Czynią cuda . Dzisiaj dr.Ania zajęła się moim konturem twarzy . Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć ,dosłownie . Nadmiar ,który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny ,bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta , po usunięciu balona okazał się sporym problemem . Ale dla mnie i tak te zwisy były o niebo piękniejsze od dyni, którą jeszcze niedawno miałam zamiast twarzy . Mówię :niech sobie wisi !!!😂🤪. Ale Ania mówi :nie, nic wisieć nie będzie . Wpierw odbudujemy kondycję organizmu , wpłynie to na skore , która dostanie kopa od wewnątrz . Dorzucimy do tego laser i inne mądre zabiegi jak mezoterapia , masaże limfatyczne i kilka innych (o których wkrótce opowiemy ). Po doprowadzeniu skory do elastyczności ,wzmocnimy ją nićmi, co ostatnio uczyniłyśmy i dokończymy dzieło wolumetrią żuchwy . I tak dzisiaj zupełnie bezbolesnie otrzymałam nową żuchwę 😂i w komplecie konturowanie podbródka . Ważne ,że twarz nie zyskuje żadnej objętości ,na co po latach cierpienia jestem przeczulona . Wszystko tylko nie wypełniacze ! Okazuje się ,ze właściwie podane nie zmieniają rysów twarzy a zwyczajnie odświeżają jej kontur i napięcie skory w najbardziej newralgicznych miejscach . Słynne chomiczki zniknęły a jak oceniły dziewczyny ...żuchwa żyleta ! Przypominam tym, którzy marzą o godnej starości ,ze to ich wybór , moj jest taki jak wielu innych kobiet, które wręcz zalały mnie fantastycznymi wiadomościami i pytaniami . Wychodząc Wam na przewciw , postanowiłyśmy z @drplatkowska raz w tygodniu na moim instagramie robić rozmowy na temat dermatologii i medycyny estetycznej . Będzie można zadawać pytania a moja cudotwórczyni odpowie . Mówimy ostatnio mocno o tolerancji. Tolerancja ,to nie tylko kolor skory czy orientacja seksualna . Tolerancja ,to szacunek wyborów innych ludzi nawet jeżeli są one radykalnie różne od naszych . O czym powinnismy porozmawiać na pierwszy ogień ? Piszcie ! ❤️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Popularne wiadomości teraz

Jarosław Bieniuk ogląda mecz z Kazikiem, a na komodzie są zdjęcia Anny Przybylskiej

Natalia Siwiec pokazała swoją siostrę: Malwina Siwiec oczarowała fanów swoją pięknością

Mogą doprowadzić cię do szaleństwa. Kobiece znaki zodiaku, które zachwycają wszystkich mężczyzn

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Głos oddany w wyborach, a później mój wybór na starość. Ciąg dalszy odbudowywania tego, co zepsuł czas i różne inne koleje losu. Była i w tym moja głupota. Dzisiaj dr Ania zajęła się moim konturem twarzy. Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć, dosłownie. Nadmiar, który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny, bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta, po usunięciu balona okazał się sporym problemem. Ale dla mnie i tak te zwisy były o niebo piękniejsze od dyni, którą jeszcze niedawno miałam zamiast twarzy. Mówię: "Niech sobie wisi!" Ale Ania mówi: "Nie, nic wisieć nie będzie" - napisała na Instagramie Minge.

Projektantka zaczęła opisywać dokładnie wszystko to, co z nią robił jej kochany kosmetolog.  

Najpierw odbudujemy kondycję organizmu, wpłynie to na skórę, która dostanie kopa od wewnątrz. Dorzucimy do tego laser i inne mądre zabiegi jak mezoterapia, masaże limfatyczne i kilka innych. Po doprowadzeniu skory do elastyczności wzmocnimy ją nićmi, co ostatnio uczyniłyśmy i dokończymy dzieło wolumetrią żuchwy. I tak dzisiaj zupełnie bezboleśnie otrzymałam nową żuchwę i w komplecie konturowanie podbródka. Ważne, że twarz nie zyskuje żadnej objętości, na co po latach cierpienia jestem przeczulona. Wszystko tylko nie wypełniacze! Okazuje się, że właściwie podane nie zmieniają rysów twarzy, a zwyczajnie odświeżają jej kontur i napięcie skory w najbardziej newralgicznych miejscach - tłumaczyła.

Dodatkowo Ewa Minge powiedziała o tym, że każda kobieta sama decyduje na to, odwiedzać kosmetologa czy nie? Zwróciła poszczególną uwagę na termin tolerancji.

Słynne chomiczki zniknęły, a - jak oceniły dziewczyny - żuchwa żyleta! Przypominam tym, którzy marzą o godnej starości, że to ich wybór, mój jest taki, jak wielu innych kobiet, które wręcz zalały mnie fantastycznymi wiadomościami i pytaniami. Mówimy ostatnio mocno o tolerancji. Tolerancja, to nie tylko kolor skóry czy orientacja seksualna. Tolerancja to szacunek wyborów innych ludzi, nawet jeżeli są one radykalnie różne od naszych - powiedziała na koniec Ewa Minge.

View this post on Instagram

Ostatnio sporo osób zadaje mi pytanie dlaczego się nie uśmiecham? Taki czas . Taki nastrój , takie ciężary . Nie do końca rozumiem tych wiecznie uśmiechniętych choć jeżeli to szczery , nie mijający nastrój ,to szczerze zazdroszczę . Z perspektywy moich lat i doświadczeń wiem jednak ,ze wieczny uśmiech może mieć tylko Joker i nie ma on nic wspólnego ze szczęściem . Boimy się szczerze mówić o stanie gorszego samopoczucia , smutku czy nawet strachu. Boimy się odrzucenia społecznego , zwłaszcza jako osoby popularne ,których biały, szeroki uśmiech jest synonimem sukcesu a osoba popularna musi być jego odzwierciedleniem . Sukces ...nie jest on jednak wieczną radością a świadomością kim jesteśmy w każdej chwili naszego życia i jak czujemy ...prawdziwie . A czujemy różnie . Ja ostatnio jestem zmęczona i przytłoczona obowiązkami oraz niemocą . Ta ostatnia najbardziej ogranicza moją radość . Odczuwam jak każdy człowiek lęk, niepewność , stratę . Smakuje tak słodycz jak i gorycz . Nie udaje , nie maluje szarości na różowo choć każdego dnia wstaje i próbuje zmienić ciężką pracą to co mnie boli . A boli wiele , bo życie to sinusoida i tak samo się często wznosisz jak i upadasz. Przyglądając się ostatnio rzeczywistości postanowiłam oddać moj instagram na pożyteczne cele . Wkrótce będą się tu pojawiać najlepsi w Polsce psycholodzy i będą Was wspierać. Udawanie , ze jest rewelacyjnie i trzeba szeroko się uśmiechać pogłębia tylko problem zamiast go rozwiązywać . Piszcie swoje pytania , problemy , tak abyśmy mogli wybrać najczęstsze tematy i pomoc w rozwiązaniu ich . Pandemia jak przewidziałam zbiera żniwo , tak mocno ukrywane od dawna. Żyjemy w czasach gdzie rozwój emocjonalny nie dogania rozwoju cywilizacji . Technologia i papierowym wartości rujnują nam głowy i dusze. Normalny człowiek nie potrafi odnaleźć się w tym fikcyjnym świecie Jokerow . Kochani proszę piszcie co najbardziej Was boli , o czym w pierwszej rozmowie z psychologiem chcielibyście usłyszeć . Prowadząc fundacje od lat wiem , ze głowa choruje tak samo często jak każdy inny organ a z nią dusza. Nie jest to jednak popularne przyznać się do złego nastroju , depresji , przerażenia , bólu myśli .

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.comRedaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia