Anna Skura jest znaną polską podróżniczką oraz blogerką. Gwiazda prowadzi aktywny tryb życia: rozwiją się w karierze, współpracuje ze znanymi markami, biega w maratonach i ultramaratonach, ćwiczy poll dance, surfuje, zdobywa górskie szczyty. Na jej Instagram często możemy zauważyć jej uśmiechnętą i szczęśliwą.

View this post on Instagram

Czy wyobrażacie sobie, że dziś już 45?46? dzień kwarantanny? 😳😱 Gdyby ktoś mi kiedyś to powiedział... pewnie bym nie uwierzyła. Jak spożytkowujecie ten czas? Staracie się go wykorzystywać? Ja robię wszystko co w mojej mocy, by nie zaliczyć go do „straconego” czasu😉 Ćwiczę, pracuje, myślę... . A Wraz z @activiapolska nie tylko wspieramy naszych Seniorów, ale też wspólnie przygotowaliśmy wyzwanie, by zadbać również o siebie, o dobre samopoczucie oraz swoją dietę. Zaczynamy probiotyczne wyzwanie #nazdrowiejelit - pomoże mi w tym @dietetyk_anetka, która na swoim profilu udziela wielu wskazówek żywieniowych. I jak zawsze zachęcam Was do wszelkich możliwych aktywności, to zawsze najlepsze lekarstwo i na smutki i na zniechęcenie🤷🏼‍♀️ A na moim stories codziennie będę relacjonować wyzwanie #nazdrowiejelit, teraz jest ten moment, gdy #dbamosiebiewdomu, by za jakiś czas pełna dobrej energii wrócić do normalności. Opowiedzcie o swoich codziennych rytuałach☺ . . #ad #activia #activiapolska @activiapolska

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

Kasia Kowalska trafiła na OIOM. Co dolega piosenkarce? To trudny rok w jej życiu

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk trenuje i eksponuje ciążowy brzuszek

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Ale niestety ostatnio w życiu gwiazdy zdarzył się wielki smutek. Nie stało jej kochanego ojca. Blogerka w swoich sieciach społecznościowych zamieściła smutne zdjęcie. Wraz z nim, Anna napisała o tym, jak obecnie jest jej ciężko. 

18-letnia milionerka zginęła na wakacjach. To wydarzenie wstrząsnęło światem

Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami.. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu,zwątpień, protestów, niedowierzania...Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tą nową rzeczywistość , choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas. Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam... do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać.Nie potrafię i nie chce być silna -napisała Anna Skura. 

View this post on Instagram

“Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami.. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu,zwątpień, protestów, niedowierzania...Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tą nową rzeczywistość , choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. . Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas ❤️❤️❤️“ ... Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty😞💔 Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam... do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać.Nie potrafię i nie chce być silna. . #KochamCieTato @lifein20kg ❤️

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

Kondolencje straty dla rodziny Anny Skury...

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia