Jacek Rozenek jest dobrze znaną postacią w polskim show-biznesie. Między innymi jest utalentowanym aktorem i dodatkowo prezenterem. Jeszcze dobrze o nim wiedzą z tego, że był mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Z nią znajdował się w związku aż całe 10 lat. Para ma dwóch synów: 14-letniego Stanisława i 10-letnego Tadeusza. Jeszcze mało kto wie o tym, że aktor do znajomości z Małgosią miał już jeden ślub, z Katarzyną Litwiniak. Kobieta urodziła ma syna Adriana.

Już w niedziele wybory. Pamiętaj aby oddać swój głos! Gwiazdy wspierają akcje

Od niedawna Jacek Rozenek był gościem w programie Pytanie na śniadanie. Zapytany był o dwóch swoich związkach. O pierwszej żonie Rozenek powiedział w taki sposób:

Nastrój był taki, że trzeba było się żenić.

Popularne wiadomości teraz

Unikalne zdjęcia księżnej Diany: nikt oprócz członków królewskiej rodziny nigdy nie widział jej w podobnej odsłonie

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Jasnowidz Wojciech Glanc wie, kto wygra w prezydenckich wyborach. Tego warto się było spodziewać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Dalej aktor powiedział i o związku z Małgosią. 

W trakcie drugiego rozwodu byłem już bardzo dojrzałym człowiekiem. I to było po 10 latach małżeństwa -powiedział Jacek Rozenek. 

Teraz polski aktor nie zamierza żenić się po raz trzeci. Jakiś czas obok mężczyzny znajdowała się partnerka Roksana Gąska. Ale z nią związek szybko się skończył.

Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan żartuje nad swoim synkiem. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na pojawienie się swojego współnego dziecka czekali z wielką niecierpliwością. Małgosia długo nie mogła zajść w ciążę. Para skorzystała się z metody in vitro. I cud się zdarzył! W ciągu całej swojej ciąży, Perfekcyjna dzieliła się słynnymi zdjęciami swojego stanu błogosławionego, i nawet na ostatnich miesiącach swojej ciąży, wyglądała świężo i pięknie!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com