Dominika Gwit jest to dobrze znaną celebrytką w Polsce, która pokazuje jak trzeba kochać siebie i swoje ciało pomimo wszystko. W 2016 roku wydała nawet książkę Moja droga do nowego życia, w której opisała proces utraty zbędnych kilogramów. Dominika nie zwraca uwagi na niegatywne komentarzy odnośnie jej ciała, zawsze robi to, co uważa za potrzebne i wygląda tak, jak sama tego chce.

View this post on Instagram

Dzień dobry!!! Idzie czerwiec! Najpiękniejszy miesiąc w roku! Przynajmniej dla mnie :) Nie tylko dlatego , że się w czerwcu urodziłam 🎉🙈 Przede wszystkim dlatego, że zaczynają się wakacje. Czas, w którym letnie powietrze, przypomina mi o wolności i niezależności! Jestem już gotowa na wakacje😊 No i sukienki !!! TAK!!! Lato zawsze stoi u mnie pod znakiem sukienek. Pakuję się, bo za kilka dni wyjeżdżam!!! Sukienki już czekają na wakacyjny sezon. Tutaj mam na sobie groszki i kurteczkę z @cellbes.pl :) Torbę też. Oczywiście przypominam o kodzie CELL19X. To 15 procent zniżki na wszystko na stronie www.cellbes.pl . Życzę Wam pięknego lata no i cudownego dnia! Wasza Domi #wakacje #lato #czerwiec #sukienki #cellbes #cellbestomy

A post shared by Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit) on

Tak wyglądają polskie gwiazdy bez makijażu. Naturalność czasem przeraża, a czasem zachwyca

Popularne wiadomości teraz

Kinga Duda zdegustowana tym, co zobaczyła na swej drodze. Od razu nakazała posprzątać

Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani piszą swoje niezadowolone komentarzy

Małgorzata Kożuchowska opowiada się za życiem. Otwarcie mówi o wyroku Trybunału

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Dla Gwit istnieje swój ideał piękna, w swojej wadze zawsze czuje się wygodnie i cudownie. Dominika Gwit, jak i większość polskich gwiazd, prowadzi swoje konto w sieciach społecznościowych. Ostatnio aktorka postanowiła wystawić niezwykłe, prowakujące zdjęcie. Pochwaliła się zapowiedzią rozbieranej sesji.

Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce... - napisała Dominika Gwit.

Małgorzata Rozenek-Majdan żartuje nad swoim synkiem. Ma dobre poczucie humoru

Szykuje się coś ciekawego i niezwykłego! Przynajmniej dowiemy się o tym już niezadługo. Jesteście ciekawi?

Tak samo czytaj o tym, jak Dominika Gwit została skrytykowana w swoich sieciach społecznościowych. Spontanicznie nastąpił w dzisiejszych czasach taki moment, że bez maseczki nie wychodzimy z domu, a planowanie urlopu zza granicą, nie do pomyślenia. Wszyscy znajdujemy się w takiej samej sytuacji i na razie nie możemy nic zmienić. Nastąpiło lato, oczywiście chcemy odpocząć, chcemy wyjechać nad morze i opalać się na gorącym słońcu.

 Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?