Dominika Gwit jest to dobrze znaną celebrytką w Polsce, która pokazuje jak trzeba kochać siebie i swoje ciało pomimo wszystko. W 2016 roku wydała nawet książkę Moja droga do nowego życia, w której opisała proces utraty zbędnych kilogramów. Dominika nie zwraca uwagi na niegatywne komentarzy odnośnie jej ciała, zawsze robi to, co uważa za potrzebne i wygląda tak, jak sama tego chce.

View this post on Instagram

Dzień dobry!!! Idzie czerwiec! Najpiękniejszy miesiąc w roku! Przynajmniej dla mnie :) Nie tylko dlatego , że się w czerwcu urodziłam 🎉🙈 Przede wszystkim dlatego, że zaczynają się wakacje. Czas, w którym letnie powietrze, przypomina mi o wolności i niezależności! Jestem już gotowa na wakacje😊 No i sukienki !!! TAK!!! Lato zawsze stoi u mnie pod znakiem sukienek. Pakuję się, bo za kilka dni wyjeżdżam!!! Sukienki już czekają na wakacyjny sezon. Tutaj mam na sobie groszki i kurteczkę z @cellbes.pl :) Torbę też. Oczywiście przypominam o kodzie CELL19X. To 15 procent zniżki na wszystko na stronie www.cellbes.pl . Życzę Wam pięknego lata no i cudownego dnia! Wasza Domi #wakacje #lato #czerwiec #sukienki #cellbes #cellbestomy

A post shared by Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit) on

Tak wyglądają polskie gwiazdy bez makijażu. Naturalność czasem przeraża, a czasem zachwyca

Popularne wiadomości teraz

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Siedmioletni chłopiec bohatersko uratował ojca i siostrę, których porwała woda

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Dla Gwit istnieje swój ideał piękna, w swojej wadze zawsze czuje się wygodnie i cudownie. Dominika Gwit, jak i większość polskich gwiazd, prowadzi swoje konto w sieciach społecznościowych. Ostatnio aktorka postanowiła wystawić niezwykłe, prowakujące zdjęcie. Pochwaliła się zapowiedzią rozbieranej sesji.

Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce... - napisała Dominika Gwit.

Małgorzata Rozenek-Majdan żartuje nad swoim synkiem. Ma dobre poczucie humoru

Szykuje się coś ciekawego i niezwykłego! Przynajmniej dowiemy się o tym już niezadługo. Jesteście ciekawi?

Tak samo czytaj o tym, jak Dominika Gwit została skrytykowana w swoich sieciach społecznościowych. Spontanicznie nastąpił w dzisiejszych czasach taki moment, że bez maseczki nie wychodzimy z domu, a planowanie urlopu zza granicą, nie do pomyślenia. Wszyscy znajdujemy się w takiej samej sytuacji i na razie nie możemy nic zmienić. Nastąpiło lato, oczywiście chcemy odpocząć, chcemy wyjechać nad morze i opalać się na gorącym słońcu.

 Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia