Agnieszka Kubera, czyli siostra ś.p. Anny Przybylskiej pracuje w szpitalu w Gdyni w gabinecie tomografii komputerowej. Na co dzień widzi więc różne przykłady chorób i choć nie jest ona medialną osobą, teraz postanowiła zaapelować do społeczeństwa w ważnej sprawie.

Polska pokochała ją za rolę w serialu "Adam i Ewa". Co dziś robi i jak wygląda aktorka

W wyniku epidemii koronawirusa, z którą przyszło nam się w tym roku zmierzyć, do tej pory zmarło 477 tys. osób na całym świecie i choć doniesień o wirusie jest coraz mniej, a sytuacja w Europie uległa polepszeniu, świat wciąż walczy z wirusem. On nie zniknął, mimo, że wiele obostrzeń z nim związanych zostało zniesionych. W związku z tym wiele osób bagatelizuje zagrożenie i nie przestrzega jeszcze obowiązujących przepisów.

Siostra Ani Przybylskiej postanowiła więc nieco ostrzec społeczność i na swoich social mediach opublikowała nagranie obrazujące wygląd płuc osoby, która przeszła COVID-19. Na nagraniu można zauważyć liczne nieodwracalne zwapnienia płuc.

Tak… po obserwacji totalnego rozluźnienia na ulicach przypominam, że COVID nadal jest z nami. Dowód w załączeniu! – napisała Agnieszka Kubera.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia