Słynnego i przez wszystkich kochanego Pawła Królikowskiego nie stało pod koniec lutego. Aktor przez długi czas walczył się z ciężką chorobą nieurologiczną, która niestety otrzymała nad nim zwycięstwo. Dla wszystkich odejście popularnego reżysera się stało wielkim szokiem, każdy miał nadzieje, że w końcu z Królikowskim wszytsko będzie dobrze, ale los postanowił inaczej.

Paweł Królikowski

Agata Młynarska nie boi się trudnych tematów. Wspiera siostrzenicę!

21 czerwca w Polsce był obchodzony dzień ojca. Mnóstwo polskich gwiazd publikowali swoje rodzinne zdjęcia ze swoimi tatami. Do tego dołączył się tak samo i Antek Królikowski, starszy syn Pawła Królikowskiego. Aktor na swoim Instagram zamieścił mile zdjęcie ze swoim kochanym ojcem. Foto było wykonane rok temu, kiedy syn z tatą razem jechali do Kudowy Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL. Okazuje się, że w tym roku Antoni planuje podobne. 

To nie był najlepszy turniej! Novak Djoković zakażony koronawirusem

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Zaprezentował piękne mięśnie i stalowy szcześciopak: Radosław Majdan pozuje na zdjęciach w Meksyku

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

W ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju w kinie samochodowym a także kudowskim teatrze, będą pokazywać filmy z udziałem Pawła Królikowskiego. Będzie też film-koncert z udziałem artystów związanych z reżyserem i ideą festiwalu.

Gdziekolwiek teraz jedziesz Tato, wierzę że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie! -napisał Antek Królikowski.

View this post on Instagram

W zeszłym roku, jechaliśmy razem z Tatą do Kudowy Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL @festival_czpl . W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju w kinie samochodowym a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty. Przygotowujemy też film-koncert z udziałem artystów związanych z Ojcem i ideą festiwalu. Planowany jest coroczny konkurs piosenki polskiej i czeskiej a także inne atrakcje możliwe do zrealizowania w obecnej rzeczywistości. Więcej informacji na stronie @festival_czpl... Gdziekolwiek teraz jedziesz Tato, wierzę że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie! 🐰🙏 #dzienojca #tato #pawełkrólikowski #festiwalczpl 🇨🇿🇵🇱

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Brakuje Pawła Królikowskiego nie tylko samej rodzinie Królikowskich, a i wszystkim artystom polskiego show-biznesu. Zawsze będziemy pamiętać naszego kochanego Pawła Królikowskiego!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia