Dziennikarz Maciej Dowbor i jego żona, aktorka Joanna Koroniewska są dobrą i szczęśliwą parą. W swoich sieciach społecznościowych często publikują swoje rodzinne i miłosne zdjęcia. Ostatnio, Joanna Koroniewska nawet odważyła się na prowakacyjne zdjęcie. Na swoim Instagram opublikowała selfie, na którym mogliśmy zauważyć Koroniewską całkiem bez odzieży. O tym możesz przeczytać w naszym artykule.

View this post on Instagram

Ta sympatyczna Blondie po mojej prawej stronie to Moja Żona. Dziś kończy X lat. 😬🤔 No bo i po co wdawać się w szczegóły. To dobra dziewczyna, chociaż są tacy, których drażni jej roześmiana buzia zwana szczeżują, czy donośny sposób mówienia i ekspresyjne zachowanie. 😂 Mnie to nie przeszkadza, no może czasami, ale w końcu nikt nie jest idealny.😂😂 Jednak jest mnóstwo osób, które Koronkę lubią, a nawet uwielbiają i dziś wieczorem, podczas naszej Domówki chcemy zrobić wielką celebracje Joasiowych Urodzin. Szczególnie, ze ostatnio nie miała szczęścia do urodzin, ze względu na poważne obowiązki macierzyńskie. 😜😘 Dlatego bądźcie dziś na Domówce u Dowborów koniecznie z Nami na profilu Joanny o 22.00. Zróbmy jej imprezkę godną jej X urodzin. 😜😜Ona czuje pismo nosem, ale nie ma bladego pojęcia, czego się spodziewać. A mamy dla niej kilka niezłych numerów. Specjalnie jej nie oznaczam, to może nie zauważy tego posta. Chwilowo ją zablokowałem na IG i nie widzi moich postow💪😂. Szykujcie się więc na wieczór, stroje odświętne, dobre trunki, jakieś przekąski, naładujcie telefony i wpadajcie do Aski. I koniecznie wrzucajcie swoje zdjęcia z przygotowań do Aski urodzin, z oznaczeniem naszych profili. Będziemy starali się Was udostępniać na stories. No i jak możecie udostępniajcie info o Aski urodzinach. Niech to będzie niezapomniany wieczór . 👊👊#urodzinykoronki #urodzinyaski #urodzinykoroniewskiej #domówkaudowborów #impreza

A post shared by Maciej Dowbor (@maciej_dowbor) on

Maciej Dowbor opublikował zdjęcie ze swoimi córkami. 

Na najnowszym zdjęciu, które zamieścił polski prezenter możemy zauważyć dwóch wspaniałych dziewczynek: 11-letnią Janinę i 2-letnią Helenę. Wcześniej ani Maciej, ani Joanna nie pokazywali twarzy swoich dziewczynek, ale na ten raz ojciec zrobił wyjątek. Pochwalił się zdjęciem swojej starszej córki w maseczkach. Widać, tylko oczy dziewczynki, ale i tak jest jasne do kogo ona jest podobna. 11-letnia Janina bardzo przypomina swoją babcię -Katarzynę Dowbor. Ma taki same rude włosy i ten piękny uśmiech.

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Fajnie jest być Tatą. I to nie tylko w Dzień Ojca. Kocham Was Laseczki... i Waszą Mamę też -napisał Maciej Dowbor.

W tę samą chwiłe posypało się mnóstwo komentarzy od fanów:

"Jejku, starsza córka to czysta babcia Kasia", "Córeczka po oczach bardzo podobna do babci!", "Janinka to wykapana babcia Dowbor!", "Janka jaka kopia Katarzyny"  

Czy wy też uważacie, że Janina jest podoban do swojej babci?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia