Kiedy w 2000 roku w telewizji Polsat pojawił się serial "Adam i Ewa", Katarzyna Chrzanowska wcielająca się w główną rolę zyskała wielką popularność. Widzowie pokochali nie tylko serial, ale też duet Katarzyny i Waldemara Goszcza, wcielających się w tytułową parę.

Niestety, radość Katarzyny z suksecu produkcji nie trwała długo, bowiem w 2002 roku wydarzył się tragiczny wypadek. Jej mąż Piotr Niemkiewicz, ojciec ich dwóch córek Stefanii i Celiny zmarł na rodzinnych wakacjach na Krecie. Mężczyzna nurkował od lat, bowiem tego razu, nie udało mu się wypłynąć na powierzchnię.

Księżna Kate pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Już wiadomo, które z dzieci jest do niej podobne

Aktorce oczywiście trudno było pogodzić się z tą tragedią, jednak mimo to, los postanowił znów obarczyć ją cierpieniem. W styczniu 2003 roku pod Ostródą w wypadku samochodowym zginął serialowy partner Katarzyny Chrzanowskiej (serialowy Adam), a prywatnie przyjaciel – Waldemar Goszcz.

Katarzyna Chrzanowska i Waldemar Goszcz na planie serialu Adam i Ewa

Popularne wiadomości teraz

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Jasnowidz Wojciech Glanc wie, kto wygra w prezydenckich wyborach. Tego warto się było spodziewać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Katarzyna Chrzanowska i Waldemar Goszcz na planie serialu Adam i Ewa

Na szczęście wktótce potem na drodze Katarzyny pojawił się mężczyzna, który ją uszczęśliwił. Neurochirurg z Francji dał jej miłość i bezpieczeństwo. Jednak w 2014 roku para razem z córkami aktorki przeprowadziła się z Francji do Hiszpanii ze względu na liczne zamachy terrorystyczne, które niepokoiły rodzinę.

Stare zdjęcia ślubne polskich gwiazd. Od tego czasu moda sporo się zmieniła

Obecnie gwiazda "Adama i Ewy" mieszka z całą rodziną w hiszpańskiej miejscowości Mijas Pueblo obok Malagi. W wyniku kilku komentarzy, które aktorka wypowiedziała w związku z epidemią koronawirusa, która między innymi bardzo dotkliwie skrzywdziły Hiszpanię, wyszło na jaw, że aktorka jest obciążona chorobą nowotworową, którą leczy od roku. 

Katarzyna Chrzanowska czerwiec 2020

Mamy nadzieję, że Katarzyna Chrzanowska pokona chorobę i już żadna tragedia w jej życiu się nie wydarzy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com