Alison Porter urodziła się 20 czerwca 1981 r. W mieście Worster (Massachusetts, USA). W wieku trzech lat dziecko po raz pierwszy pojawiło się w reklamach. W wieku sześciu lat Alison zagrała małą Maxi w miniserialu „I Will Conquer Manhattan”, zaś w wieku ośmiu lat pojawiła się w filmie „Parents”.

Rok później mała dama została zaproszona do roli w filmie „Curly Sue”. Oferta była bardzo interesująca, zwłaszcza że partnerem gwiazdą był James Belushi. Rola dziecka wędrującego po Stanach Zjednoczonych wraz z włóczęgą Belushą miała stać się dla Alison oknem na świat bogatych i sławnych. Wygląda na to, że cała planeta zakochała się w uroczej dziewczynie z lokami, uroczej i niezwykle inteligentnej. Na nieszczęście dla fanów, po nakręceniu tak udanego filmu postanowiono, że młoda gwiazda przestanie działać na chwilę - dziewczyna musi zdobyć wykształcenie.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Cała piszczy od szcześcia

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Chodzi do szkoły w Connecticut, gra w teatrze dla dzieci i ... coraz bardziej rozumie, że została stworzona nie do filmu, ale do sceny - Alison zaczyna rozwijać swój talent wokalny. W wieku 18 lat Alison przeprowadziła się do Nowego Jorku, a następnie do Los Angeles. Gra w teatrze, tworzy muzykę. W 2003 roku został solistą grupy Raz. Niestety zespół rozpada się w ciągu roku. Dwa lata później Porter ogłasza utworzenie nowej grupy - Alisan Porter Project, ale znów nie powtarza oszałamiającego sukcesu Curls.

Aleksandra Żebrowska świętuje urodziny swojego męża. Zamieściła współne rodzinne zdjęcie

W życiu osobistym Alison osiągnęła znacznie większy sukces. Pokonała uzależnienie od alkoholu i narkotyków, aw 2012 r. Poślubiła byłego aktora, obecnie biznesmena Briana Otenrita. Przed ślubem para spotykała się przez 13 lat. Para nadal jest szczęśliwa. Wychowują dwoje dzieci: syna Masona Blaeoisa i córkę Arię Sage.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia