Barbara Kurdej-Szatan obecnie znajduje się w drugiej ciąży. Ze swoim mężem, Rafałem Szatanem aktorka bardzo długo starała się o dziecko. Ale z przyczyny jej choroby-boreliozy, przez długi czas nie mogła zajść w ciąży. W momencie, kiedy to się stało, gwiazda serialu M jak miłość nie od razu poinformowała o tym wszystkich.

Katarzyna Zielińska w nowej fryzurze. Jest modna i bardzo wygodna

Potrzebowała niewielką ilość czasu, w którym chciała się twardo upewnić się w tym, że wszystko jest w porządku. Za jakiś czas Barbara Kurdej-Szatan opublikowała słynne zdjęcie, gdzie ona tuli się z mężem i ze swoim ciążowym brzuszkiem.

Od niedawna Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się słodkim zdjęciem ze swoim nowym członkiem rodziny. I nie, ona jeszcze nie urodziła! Aktorka opublikowała foto z małym pieskiem rasy buldog. Gwiazda milo uśmiecha się do obiektywu kamery, trzymając na rękach małego pupila.

Nasza nowa domowniczka :))) Oto księżniczka Betty ⭐️ zwariowaliśmy ze szczęścia :))))))))) -napisała Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instagram. 

Pod postem pojawiło się sporo słodkich komentarzy od internautów. Wielu cieszyło się z aktorki, ale wkrótce będą się jeszcze bardziej cieszyć. Przecież Basia niezadługo urodzi swoje drugie dziecko. Czekamy z wielką niecierpliwością!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 
 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia