Romantyczna powieść "365 dni" Blanki Lipińskiej w jednym momencie się stała bardzo popularną. To pierwsza opowieść, gdzie tak otwarcie powiedziano o intymności i seksie. Jest ona porównywana do "50 twarzy Greya", która też w swoich czasach zrobiła wielką furorę.

Blanka Lipińska teraz jest znaną gwiazdą polskiego show-biznesu. Celebrytka w swoich sieciach społecznościowych ciągle dzieli się fragmentami swojego ciekawego życia. Podczas kwarantanny często nagrywała swoje Instastories ze swoim nowym boyfriendem Baronem gitarzystą Afromental. Razem one mieszkają w mieszkaniu Blanki i tworzą z siebie piękną parę.

Martyna Wojciechowska zdradziła, ile waży. To nie jest dla niej temat tabu

Popularne wiadomości teraz

Zaprezentował piękne mięśnie i stalowy szcześciopak: Radosław Majdan pozuje na zdjęciach w Meksyku

Joanna Moro zadziwiła swoim odważnym zdjęciem: aktorka pokazała sie bez odzieży (FOTO)

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

Ostatnio Blanka Lipińska zamieściła wyjątkowe zdjęcie w swoich sieciach społecznościowych, a konkretnie zdjęcie ze swoim kochanym ojcem. Z okazji dnia ojca, pisarka pochwaliła się foto z tatą i napisała bardzo zwruszające słowa.

Tatusiu ❤️ Dziękuje Ci, ze jesteś moją miłością ❤️ Dziękuje, że jesteś Światem ❤️ Dziękuje, że nauczyłeś mnie życiowej mądrości ❤️ Dziękuje, że mi nie odpuszczałeś ❤️ Dziękuje, że znasz odpowiedzi na wszystkie pytania ❤️ Dziękuje, że umiesz wszystko naprawić ❤️ Dziękuje za każdą lekcje ❤️ Dziękuje za cierpliwość ❤️ Dziękuje za każdą dobra radę ❤️ Dziękuje za godziny słuchania mojego biadolenia ❤️ Dziękuje, że Cię mam ❤️ Dziękuje, że jesteś moim Tatą ❤️ #DzienOjca KOCHAM CIĘ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE -napisała Blanka Lipińska. 

Małgorzata Rozenek-Majdan po urlopie macierzyńskim pojawi się w dwóch programach telewizyjnych

Wcześniej Blanka Lipińska już pokazywała się ze swoimi rodzicami na premierze swojego filmu. Wtedy poszczególną uwagę zwrócono na jej matkę, która w swoim wieku wygląda zbyt młodo. Do kogo jest podobna pisarka, do taty czy mamy, to każdy myśli po swojemu. Ale patrząc na nowe zdjęcie z ojcem, można spokojnie twierdzić, że na przykład oczy u nich są bardzo podobne.

View this post on Instagram

Szukam słów i chyba pierwszy raz w życiu mi ich brakuje... Chciałabym wpuścić Was do głowy i serca, byście mogli poczuć to co ja, na premierze mojego najmłodszego dziecka. NIEWIARYGODNE ! 🙈 NIESAMOWITE ! 🙈 NIEPRAWDOPODOBNE ! 🙈 Czuje ogromną wdzięczność, za te wszystkie wspaniale emocje 🙏🏼✨ To był jeden z najważniejszych dni mojego życia. Dlatego nie wyobrażałam sobie by towarzyszył mi ktoś inny niż Ci najważniejsi. To Oni powołali mnie do życia, kształtowali mój charakter, pozwalali popełniać błędy i podnosili gdy upadałam. Oni to mój cały świat. Moja miłość, inspiracja, spokój...moi najlepsi przyjaciele. Mamo @malgorzatael Tato @lipek58 - dziękuje, że jestem ❤️❤️❤️ Dziękuje, że Wy jesteście ❤️❤️❤️ Foto KAPiF

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia