Ostatnie tygodnie dla Rafała i Gabriela z programu "Królowe życia" nie należą do najłatwiejszych. Po licznych burzach i rozstaniach wszyscy mieli nadzieje na czas sielanki i spokoju.

Adam Małysz zakażony koronawirusem

Niestety kilka dni temu zaczęły krążyć wieści o rozstaniu zakochanych. Okazało się, że powodem rozstania jest zakochany w Gabrielu młody mężczyzna!

Rafał i Gabriel wyjechali razem nad morze i tam pokłócili się o Kamila. Gabriel wrócił do Warszawy, Rafał został, spędzając czas ze swoimi znajomymi z programu "Królowe Życia". Po powrocie do Warszawy zamieszkał u koleżanki i generalnie zastanawia się nad wynajęciem mieszkania, bo nie chce wracać do Gabriela. Problemem jest młody chłopak Kamil, który prześladuje ich od kilku miesięcy. Zakochał się w Gabrielu, bo może dzięki temu chciał zyskać na sławie, rozgłosie. Może przez jakiś czas podobało się to Gabrielowi, ale później okazało się, że chłopak jest psychicznie chory z rodziny patologicznej i zaczął nachodzić Gabriela, wyznawać mu miłość, a tłumaczenie, że Gabriel jest w związku z Rafałem, nic go nie obchodziło

Popularne wiadomości teraz

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Gabriel po kilku dniach ciszy w mediach postanowił sprostować i wyjaśnić wszystkim zaistniałą sytuacje!

Ten chłopak cały czas mnie męczy, nachodzi w domu, moje prośby na nic się zdają, żeby przestał mnie prześladować. Rafała wręcz nienawidzi i rzucił się na niego z łapami. Rafał był zły na mnie o to, że utrzymuję z nim kontakty, ale mnie też on naprawdę męczy. Rafał zgłosił Kamila na policję o zastraszenie i nękanie

Obecnie Rafał i Gabriel zamieszkali osobno. W dalszym ciągu jednak mają wspólne interesy, wspomnienia i z pewnością uczucia, które po tylu latach wspólnego życia nie wygasły. Może jeśli uda im się uporać z zakochanym stalkerem odzyskają spokój i na nowo zaczną układać sobie sielskie życie?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com