O polskiej aktorce Annie Muchy w ostatnich czasach stało się zbyt głośno. Wszystko po to, że obok seksownej i namiętnej gwiazdy pojawił się nowy partner -Jakob Wons. Mężczyzna z zawodu tak samo jest aktorem. O tym, że Mucha zaczęła się spotykać z Wonsem stało wiadomo wtedy, gdy para poszła na drinka do jednego z warszawskich miejsc. Paparazzi złapali ich w momencie, gdy miło się komunikowali i się przytulały.

Martyna Wojciechowska zdradziła, ile waży. To nie jest dla niej temat tabu

Anna Mucha zaprezentowała się ze swoim obecnym partnerem na imprezie. 

Polska znana aktorka Anna Korcz organizowała imprezę u siebie w Zaciszu. Pojawiły się znani aktorzy, które byli zaangażowane w czytanie dzieciom bajek, czyli Instanockę podczas kwarantanny. Wsród tych celebrytów znajdowali się tak samo i Anna Mucha i Jakub Wons. Razem one nie pozowali, ale stali bardzo blisko siebie. 

View this post on Instagram

@instanocka team meeting!!! Po tylu miesiącach rozrosła nam się ta instanockowa rodzinka! Pierwszy raz spotkaliśmy się prawie wszyscy dzięki gościnności @anna.korcz.official ! I było cudownie! Nawet deszcz nas nie rozgonił! A zjechały się całe rodziny; dzieci szalały, dorośli rozmawiali, wszyscy zajadali kiełbaski z grilla i obłędny sernik gospodyni. Kto by pomyślał,że w czasie izolacji poznam tyle nowych wspaniałych osób! Yeah!💪🏻🙏👌❤️💋 @joannakoroniewska @anna.korcz.official @adafijal @kurdejszatan @rafal.szatan_this_is_me @misiekkoterski @taannamucha @joanna.wegrzynowska @emiliadankwa_official @maciek_radel @joannaracewicz @maciej_dowbor @joannamoro.official @olga_szomanska @agnieszkamrozinskaofficial_ @betalenska @martajarczewska @healthygroup_pr

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Wyszło na jaw, ile tak naprawdę lat ma Dagmara Kaźmierska. Prawda wielu może zaskoczyć

Przypominamy, że Anna Mucha sama nie potwierdziła swój związek z Kubą Wonsem. Kto wie, może w przyszłości para pojawi się na kolejnej głośnej imprezie, gdzie razem będą świetnie pozować.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

 

 
 
 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia