Małgorzata Rozenek-Majdan od niedawna stała mamą po raz trzeci. Na świat przyszedł mały Henryk, którego z wielką niecierpliwością czekała cała rodzina. Dla Radosława Majdana to było szczegółnie wyjątkowe wydarzenie, dlatego, że urodziło się jego pierwsze dziecko. Teraz Małgorzata w pełnosci zajmuje się swoim małym dzieckiem i do swojej pracy się nie spieszy. Jak donosi Party, prezenterka chce cały swój czas poświęcić na kochanego Henryka.

Lewandowscy na spacerze ze swoimi córkami. Postanowili ubrać się podobnie

Tak długo czekałam na tą ciążę i tak się nią cieszę, że chcę mieć kilka miesięcy, że się nigdzie nie śpieszę, nic nie muszę i myślę, że wrócę dopiero późną jesienią – mówiła jakiś czas temu.

Jeszcze do momentu kwarantanny Małgosia uczestniczyła w Projekt Lady. Wiadomo, że program pod koniec czerwca odnowi swoją pracę. Czy Małgosia zacznie swoją pracę w tym momencie? Hanna Krawczyńska z firmy Golden Media dla Party zdradza całą informację:

Na pewno będzie uczestniczyć w nagraniach do Projektu Lady, jej obecność na planie jest niezbędna. Obecnie ustalamy grafik zdjęć z Małgosią. Nagrania ruszają pod koniec czerwca i potrwają półtora miesiąca.

Aleksandr Kwaśniewski zmienił się nie do poznania. Zapuścił brodę i zaczął odwiedzać barbershop

Do tego jest jeszcze jedna niespodzianka! Okazuje się, że Małgosia Rozenek-Majdan pojawi się w nowym programie. Będzie to program dla kobiet po ciąży, ci, którzy chcą wrócić się do swojej pięknej i byłej formy.

Wspólnie z dietetykiem i trenerem zamierza pokazać, jak kobieta po porodzie wraca do formy. I jak zapewniała Małgorzata, wcale nie chce tego upiększać - informuje Party.

No cóż, jesteśmy bardzo ciekawi!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia