Oliwia Bieniuk jest znaną córką aktorki Anni Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Dziewczyna tylko od niedawna zaczęła aktywnie prowadzić swoje życie publiczne. W jej sieiciach społecznościowych w ostatnich czasach zaczęli się pojawiać zdjęcia z różnych sesji zdjęciowych, gdzie Oliwia wyglada bardzo czarująco!

Krzysztof Ibisz wziął ślub? Była żona bardzo wymownie to skomentowała

Popularne wiadomości teraz

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Jasnowidz Wojciech Glanc wie, kto wygra w prezydenckich wyborach. Tego warto się było spodziewać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Okazuje się, że Oliwia Bieniuk jest nie tylko dobrą modelką, a i słynną sportsmenką. Na swoim InstaStories nastolatka opublikowała filmik, gdzie pokazuje, jak zajmuje się lekkoatletyką. Trzeba się przyznać, że robi ona to bardzo profesjonalnie. Nikt na pewno nie oczekiwał, że Bieniuk ma w sobie tyle siły. 

Oliwia Bieniuk jest słynną sportsmenką

Oliwia Bieniuk

Piękna Oliwia Bieniuk

Małgorzata Rozenek znalazła idealną opiekunkę dla Henia. Nie szukała długo

Więc jak widzimy, Oliwia wzięła piękno od swojej mamy, a siłe i miłość do sportu od swojego ojca. Wielkie brawa śliczna Oliwia Bieniuk!

Tak samo czytaj o tym, jak mieszka Ania Wyszkoni. Ania Wyszkoni to polska piosenkarka, która nie tylko cieszy się ogromną popularnością, ale też sympatią ze strony publiczności. Polska pokochała ją, kiedy była jeszcze wokalistką w zespole Łzy, który podbił nasze serca takimi hitami jak "Agnieszka" czy "Narcyz". Po odejściu z zespołu piosenkarka rozpoczęła solową karierę. Jej twórczość została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność. Wierne grono fanów, które do tej pory zebrała wokalistka nie próżnuje. Wszystkie jej płyty bardzo dobrze się sprzedają, a każdy jej koncert cieszy się świetnym zainteresowaniem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com