Krzysztof Ibisz to świetny prezenter telewizyjny, przystojny mężczyzna, który zamiast starzeć się, staje się co raz młodszy... a mimo to ewidentnie nie ma szczęścia w miłości. Ma on bowiem za sobą aż dwa rozwody i niekoniecznie przebiegały one w atmosferze przyjaźni i pokoju. 

Małgorzata Rozenek znalazła idealną opiekunkę dla Henia. Nie szukała długo

Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub?

Czwartkowy poranny post na Instagramie prezentera zszokowały jego fanów. Nagle mężczyzna chwali się obrączką przed kamerą swojego telefonu i wyznaje:  Mówiłem, że nie zrobię tego nigdy po raz trzeci, a jednak. Jednak wszystko zależy do kobiety. Jak jest miłość, to jest szczęście i jest chęć na stabilizację.

Nagle posypały się komentarze z gratulacjami od internautów, a wśród nich był też głos Anny Nowak-Ibisz, czyli byłej żony Krzysztofa.

U CIBIE POWINNA FUNKCJONOWAĆ NOWA WERSJA ZNANEGO POWIEDZENIA made by Ibisz ; WYSZEDŁEM SIĘ ŻENIĆ – ZARAZ WRACAM. A szkoda , że nie pozwoliłeś swojej rodzinie ryżem rzucać – gotowanym. Taka nowa moda ślubna ! Iza Janachowska mi zdradziła. WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE (zachowano pisownię oryginalną).-napisała Anna

Gwiazda filmu "365 dni" wzięła ślub? Jej ślubna sukienka jest bardzo odważna

Jednak niektórzy internauci zauważyli coś nie tak w poście prezentera, bowiem Krzysztof Ibisz pozował z panną młodą, którą była Kajra - żona Sławomira! Okazało się bowiem, że duet ten faktycznie wziął ślub, ale tylko na potrzeby teledysku do piosenki "Weselny pyton".

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia