Olga Kalicka jest w związku ze swoim partnerem Cezarym Nowakiem. Para już razem przez bardzo długi czas i już nawet zdążyła powitać na świecie swojego pierwszego synka. W rodzinie już pojawiło się dziecko, ale ślubu jeszcze nie było. Olga Kalicka jak każda kobieta marzy o tym, aby mieć piękną ceremonię ślubną. Z tego nawet zatrudniła osobę, która by w pełności zajmowała się organizacja tego wspaniałego wydarzenia.

Paulina Krupińska przeszła przemianę. Już tak nie wygląda!

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Przy małym dziecku, nowym sezonie "Rodzinki.pl" i spektaklach z Teatrem Kwadrat nie mam czasu na organizowanie uroczystości. Cezary jest również bardzo zajęty, a wolny czas też poświęca naszemu synkowi. Obojgu nam byłoby trudno zaangażować się w przygotowania do ważnej ceremonii. Ale moja bardzo dobra koleżanka jest wedding plannerką i nam pomaga -opowiada Kalicka w rozmowie z Party.pl. 

Teraz wiadomo o tym, że ceremonie odwołali. Dlaczego? Nie trudno się dowiedzieć, z przyczyną tego stała obecna epidemia koronawirusa. Do Polski ze Stanów Zjednoczonych nie może przyjechać połowa rodziny Cezary Nowaka. Jeszcze do tego zgromadzenie akie wielkiej ilości, jak 200 osób, na razie nie może być możliwe.

Olga chce zaprosić na wesele 200 osób, a tak liczne zgromadzenia na razie nie są możliwe. Co więcej, część rodziny jej partnera Cezarego mieszka w USA, więc ich przyjazd byłby utrudniony -zdradził znajomy Kalickiej w rozmowie z Flesz.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia