Anna Lewandowska od niedawna stała mamą po raz drugi. Ze swoim mężem, znanym polskim piłkarzem, Robertem Lewandowskim, wychowuje już jedną dziewczynkę Klarę. Teraz ich rodzina się powiększyła. Urodziła się dziewczynka Laura.

Jak mieszka Ania Wyszkoni? Wnętrza jej ogromnego domu są bardzo luksusowe

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Joanna Moro zadziwiła swoim odważnym zdjęciem: aktorka pokazała sie bez odzieży (FOTO)

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Anna Lewandowska na co dzień dzieli się zdjęciami swoich kochanych córeczek. Dodatkowo pokazuje, jak uprawia sport jej starsza córka Klara Lewandowska. Widać, że Ania dużo czasu poświęca dla swojej rodziny i jak każda dobra matka i żona, stara się, aby wszystko wszędzie było dobrze. Ale warto nie zapominać o samej sobie. Ostatnio, polska fitness trenerka udała się do fryzjera, aby odświeżyć swoją fryzurę. We swoich sieciach społecznościowych podzieliła się woim nowym pięknym wyglądem. Przyciemniła włosy na czubku głowy i mocniej rozjaśniła końcówki. Efekt cudowny!

Domowy sorbet owocowy na piękną sylwetkę i zdrową cerę

Dziś nadeszła u mnie ta chwila kiedy wyjście do fryzjera cieszy, podwójnie... Co ja pisze... potrójnie🤪.ach , i kawa wypita w ciszy 🤪😂 I pytanie do Was Drogie Mamy. Kiedy macie chwilkę i krótki czas do wykorzystania dla siebie, to na co go przeznaczacie? - napisała Anna Lewandowska. 

View this post on Instagram

Mom after a small update, well-deserved time off,😉And a question for you, what do you do when you have a short break just “for yourself"...? ________________________ Mama i zasłużone wychodne 🤗 Wiecie o czym mówię? Czasem wydaje mi się, że mamy mają dodatkową moc... Ba! Uważam, że wszystkie KOBIETY ją mają! Serio!!!! Na co dzień to umiejętność robienia kilkunastu rzeczy naraz 🙈, a dodatkowo skrupulatne planowanie każdego dnia i myślenie o innych, a dopiero na końcu o sobie🙈 Dziś nadeszła u mnie ta chwila kiedy wyjście do fryzjera cieszy, podwójnie... Co ja pisze... potrójnie🤪.ach , i kawa wypita w ciszy 🤪😂 I pytanie do Was Drogie Mamy. Kiedy macie chwilkę i krótki czas do wykorzystania dla siebie, to na co go przeznaczacie? 🤗🤗🤗 #annalewandowska #women #momlife #momoftwo

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje się jej starsza córka Klara. Anna Lewandowska jest znaną polską fitness trenerką. Aktywnie prowadzi swojego Instagrama i chętnie się dzieli z innymi dziewczynami tym, jak zrobić swoje ciało pięknym i zdrowym. Od niedawna została matką po raz drugi. W rodzinie Lewandowskich pojawiła się ich druga córka -Laura Lewandowska. Co ciekawe, dziewczynka pojawila się po kilku dniach po urodzinach swojej starszej córki Klary. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia