Magda i Dawid Narożny jeszcze niedawno tworzyli zgrane małżeństwo. Razem też byli członkami zespołu "Piękni i Młodzi". Niestety, dziś nie ma ani małżeństwa ani wspólnej kariery. Para rozstała się bowiem w kłótni. I choć początkowo duet próbował wzajemnie współpracować, to wraz z nowym rokiem i kolejną awanturą - Dawid Narożny został wykluczony z zespołu.

Dawna gwiazda "Pierwszej miłości" jest nie do poznania. Jej twarz bardzo się zmieniła

Magda i Dawid nie są już razem ani prywatnie, ani zawodowo, jednak wciąż łączy ich córka Gabrysia, która niedawno świętowała pierwszą komunię. Zdjęcia z uroczystości szybko pojawiły się na Instagramie rodziców dziewczynki. Oczywiście tata i mama sfotografowali się z córką osobno.

Jednak kreacja Magdy Narożnej nie spodobała się internautom. Wiele osób uważało bowiem, że na taką uroczystość nie wypada zakładać biustonosza, który frywolnie wystaje z bluzki.

Polskie gwiazdy, które zostały matkami w dojrzałym wieku. Rekordzistka miała 60 lat

Okazało się natomiast, że ta kreacja piosenkarki nie była jedyną tego dnia, bowiem Magda dodała też zdjęcie z przyjęcia komunijnego, na którym zarówno ona, jak i jej córka, wyglądały już zdecydowanie swobodniej. Kwiecista sukienka Magdy z dekoltem typu hiszpanka bardzo przypadła do gustu jej fanom. Tym razem obyło się bez skandalu. 

A Twoim zdaniem, w którym stroju Magda Narożna prezentowała się lepiej?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com