Marta Żmuda znajduje się w gronie tych osób, które nie za bardzo opowiadają o swoim prywatnym życiu. Chroni go przed publicznością. Od niedawna stała mamą po raz drugi. Ale przed porodem nie pokazywała się z pięknym brzuszkiem lub nie ujawniała żadnych ciekawych szczegółów, jak się przygotowuje się do pojawienia dziecka. 

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się swoimi synami. W centrum uwagi znajduje się mały Henryk

Popularne wiadomości teraz

TOP10 uroczych zdjęć zwierzaków. Po ich obejrzeniu buzia śmieje się sama

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Trudne chwile w życiu Krzysztofa Krawczyka: "Nie przestajemy płakać i modlić się"

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Sporo kobiet podczas ciąży zyskają dodatkowe kilogramy. Po porodzie zaczynają aktywnie uprawiać sport i coś robić ze swoim ciałem. Ale nie wszystkich to dotyczy. Na przykład, Anna Lewandowska po tym, jak urodziła swoją drugą córkę Laurę, nadał wygląda pięknie i szczupłe.

Małgorzata Socha zdradziła jak będzie wyglądać w "BrzydUli 2". Zmiana jest ogromna

Co tak samo można powiedzieć i o Marcie Żmudy, która na swoim najnowszym zdjęciu wygląda zjawiskowo. Ciężko uwierzyć w to, że tak kobieta dwa tygodni temu urodziła dziecko. Na nowym foto prezentuje się z żółtej sukience i miło uśmiecha się do kamery. Jest to wielkie brawa dla polskiej aktorki!

Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Krupa pochwaliła sie zabawną fryzurą swojej córki.Joanna Krupa każdy raz odżywia duch swój publiczności, a wszystko po to, że bardzo często pokazuje zdjęcia swojej kochanej, małej córeczki Ashy-Leigh. Jeszcze do swojego wspaniałego macierzyństwa, Joanna Krupa zajmowała się tylko swoją karierą.  Na jej Instagram mogliśmy zauważyć, jak dużo czasu ona poświęcała modelingu, sesjom zdjęciowym i przede wszystkim samej sobie. Teraz czasy się zmieniły. Sieci społecznościowe Krupy zmienili się na styl macierzyński, gdzie widzimy sporo zdjęć małej Ashy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com