Są kobiety w polskim show-biznesie, które raz i na zawsze postanowiły nie mieć w swoim życiu dzieci. Wynikło to z różnych powodów. Ktoś nie znałazł idealnego partnera z kim by miał szczęście wychowywać dzieciaków, ktoś nie ma możliwości z problemów zdrowotnych, a ktoś po prostu nie chce dlatego, że jego kariera zawsze będzie znajdować się na pierwszym miejscu. 

W polskim show-biznesie też są gwiazdy, które nigdy nie będą mieć dzieci. To jest ich własna decyzja i wybór.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się swoimi synami. W centrum uwagi znajduje się mały Henryk

Doda

 "Uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza" - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Wprost".

Popularne wiadomości teraz

Annę Muchę wyśmiały za wygląd na wyborach prezydenckich. Sporo negatywnych komentarzy

TOP10 zdjęć uśmiechniętych psów. Widać, że są szczęśliwe i kochają swoje psie życie

Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej odkryła swój talent muzyczny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Magdalena Cielecka

Życie jest mądrzejsze od nas. Być może dla mnie rodzina to niekoniecznie mężczyzna i dziecko" - stwierdziła aktorka w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Agnieszka Woźniak-Starak

"Nigdy specjalnie nie ukrywałam, że nie jestem jedną z tych dziewczyn, które jakoś mocno marzą o dzieciach. Mam takie koleżanki, które zawsze wiedziały, że tego chcą. Ich instynkt macierzyński był ogromnie rozwinięty. Ja tak nie mam" - powiedziała "Vivie!".

Sensacja w życiu Anity Lipnickiej. Tego nikt się nie spodziewał

Iwona Pavlović

"Nigdy nie czułam ciągot macierzyńskich. Mówię do kobiet, które nie chcą rodzić: Jestem z wami! Nie róbcie tego, tylko dlatego, że ktoś wam kazał. Ważne jest to, co wy czujecie" – wyznała w rozmowie z "Rewią".

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com