Małgorzata Rozenek-Majdan stała mamą po raz trzeci. Na świat pojawił się jej trzeci synek Henryk i pierwszy dla Radosława Majdana. Radek w końcu zostal ojcem i jego wielka radość nie zna ganic. Od niedawna polski piłarz organizował "pępkowe" na którym znajdowali się znane polskie gwiazdy, między innymi: Rafał Maseraka, Tomasz Iwana i Robert Sowę.

Sensacja w życiu Anity Lipnickiej. Tego nikt się nie spodziewał

Popularne wiadomości teraz

Annę Muchę wyśmiały za wygląd na wyborach prezydenckich. Sporo negatywnych komentarzy

Mocne słowa Kurdej-Szatan do internautki: „Popracuję jeszcze, by na 500 plus dla pani było”

Astrolog nazwala znaki zodiaku, których życie całkiem się zmieni w sierpniu

Dagmara Kaźmierska w stylizacji jak z Hollywood. Aby założyć takie buty trzeba mieć sporo odwagi

Jego przyjaciele pisali dużo pięknych słów adresowanych do szczęśliwych rodziców i oczywiście do samego dziecka. Na najnowszym zdjęciu, które widzimy w sieciach społecznościowych Radosława Majdana możemy zrobić wniosek, że tam naprawdę się działo. Wokół Majdana znajdowało sie sporo osób, które dzielili wielką radość z nowo powstałym ojcem. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała miłe zdjęcie swoich synów. W swoich sieciach społecznościowych, Perfekcyjna podzieliła się zdjęciem, gdzie Stanisław i Tadeusz z wielkim zainteresowaniem patrzą na małego braciszka. 

Adam że ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał kobietę która skradła jego serce

View this post on Instagram

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich ❤️❤️❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com