Małgorzata Rozenek-Majdan stała mamą po raz trzeci. Na świat pojawił się jej trzeci synek Henryk i pierwszy dla Radosława Majdana. Radek w końcu zostal ojcem i jego wielka radość nie zna ganic. Od niedawna polski piłarz organizował "pępkowe" na którym znajdowali się znane polskie gwiazdy, między innymi: Rafał Maseraka, Tomasz Iwana i Robert Sowę.

Sensacja w życiu Anity Lipnickiej. Tego nikt się nie spodziewał

Popularne wiadomości teraz

Jarosław Bieniuk ogląda mecz z Kazikiem, a na komodzie są zdjęcia Anny Przybylskiej

Ida Nowakowska pokazała, jak karmi synka piersią na planie: w sieci opublikowała uroczy kadr

Jak wychowywane są dzieci Kate Middleton. Kilka nieoczekiwanych zasad

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Jego przyjaciele pisali dużo pięknych słów adresowanych do szczęśliwych rodziców i oczywiście do samego dziecka. Na najnowszym zdjęciu, które widzimy w sieciach społecznościowych Radosława Majdana możemy zrobić wniosek, że tam naprawdę się działo. Wokół Majdana znajdowało sie sporo osób, które dzielili wielką radość z nowo powstałym ojcem. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała miłe zdjęcie swoich synów. W swoich sieciach społecznościowych, Perfekcyjna podzieliła się zdjęciem, gdzie Stanisław i Tadeusz z wielkim zainteresowaniem patrzą na małego braciszka. 

Adam że ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał kobietę która skradła jego serce

View this post on Instagram

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich ❤️❤️❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia