Anna Mucha jest jedną z najbardziej seksownych i utalentowanych aktorek w polskim show-biznesie. W swoje 40 lat wygląda bardzo zadbanie i pięknie. Wychowuje dwóch wspaniałych dzieci: Stefanię i Teodora, które pojawili się w związku z Marcelem Sorą. Ostatnio dowiedzieliśmy się o tym, że Anna Mucha spotyka się z Kubą Wonsem, który z zawodu tak samo jest aktorem, jak i sama Mucha. 

View this post on Instagram

wracamy na antenę ! i znów emocje i niespodziewane zwroty akcji ... dziś odcinek w którym ktoś odpada 🙄😱🥺 jak myślicie kto ? 😎 i kto wobec tego wchodzi do finału ? 🥂 bo finał już za tydzień ! i to Wy będziecie decydować 👏🏼😁💋 i co ze mnie wypływa ? 🤔 jad? żółć ? zazdrość ? 😝 no znów poszaleliśmy 🤪 oglądajcie @dancedancedancetvp dancedancedancetvp UPDATE! to co się wydarzyło w czasie nagań @dancedancedancetvp, to co wydarzyło później ... brak slow! cudowni ludzie, wspaniale emocje ...! przed nami Wielki Final już za tydzień, wiec przyjdzie jeszcze czas na pożegnania ... niemniej już teraz chciałabym podziękować @rafal_jonkisz i @krzysiek_jonkisz za Wasze serce, otwartość, dobroć, prostolinijność i braterstwo. za to, ze pokazywaliście nam jak się wspieracie, jak razem (nie przeciw sobie!) walczycie, jak się bawicie i rozwijacie! za to, ze jesteście po prostu dobrymi ludźmi z sercami na dłoni ... ściskam Was mocno! dla mnie - jesteście zwycięzcami 💪🏼👏🏼👏🏼👏🏼 spełnienia marzeń Chłopaki! 💋💋💋

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska pokazali, jak będą wyglądać w starości. Zrobili wyjątkowe selfie

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Złapali ich paparazzi na ich współnym spotkaniu. Razem one miło spędzali czas w centrum Warszawy. Na zdjęciach dobrze było widać, że między nimi nie tylko przyjaźń. Ale co ciekawe, Anna i Kuba spotykają się już od długiego czasu. 

Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie "ustrzelił" – informuje znajomy pary dla "Flesz".

Wróżbita Maciej Skrzątek przepowidział przyszłość trzeciego synka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Poza tym, aktorka nadał nie powiedziała o tym, co stało przyczyną jej rozstania z jej ojcem jej dzieci. Może kiedyś o tym sie dowiemy...

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Mucha na zdjęciu ze swoim obecnym partnerem kilka lat temu. Ostatnio o słynnej aktorce Annie Muchy stało się za głośno w polskich mediach. Wszystko po to, że ona zaczęła się spotykać z nowym partnerem. Wyszło na to, że to jest Jakub Wons, który tak samo jest polskim aktorem. Razem z nim, Mucha spotkała się w centrum Warszawy, gdzie one razem dobrze spędziły czas. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


 
 

 


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia