Maciej Dowbor, jest znanym polskim dziennikarzem i prezenterem i tak samo synem, Katarzyny Dowbor, która prowadzi program "Nasz nowy dom". Razem ze swoją kochaną żoną, Joanną Koroniewską w swoich sieciach społecznościowych podzielił się śmiesznym zdjęciem. Postarzeni w specjalnej aplikacji Maciej i Joanna uśmiechają się do obiektywu. Na tym zdjęciu wyglądają naprawdę niezwykłe!

View this post on Instagram

Ta sympatyczna Blondie po mojej prawej stronie to Moja Żona. Dziś kończy X lat. 😬🤔 No bo i po co wdawać się w szczegóły. To dobra dziewczyna, chociaż są tacy, których drażni jej roześmiana buzia zwana szczeżują, czy donośny sposób mówienia i ekspresyjne zachowanie. 😂 Mnie to nie przeszkadza, no może czasami, ale w końcu nikt nie jest idealny.😂😂 Jednak jest mnóstwo osób, które Koronkę lubią, a nawet uwielbiają i dziś wieczorem, podczas naszej Domówki chcemy zrobić wielką celebracje Joasiowych Urodzin. Szczególnie, ze ostatnio nie miała szczęścia do urodzin, ze względu na poważne obowiązki macierzyńskie. 😜😘 Dlatego bądźcie dziś na Domówce u Dowborów koniecznie z Nami na profilu Joanny o 22.00. Zróbmy jej imprezkę godną jej X urodzin. 😜😜Ona czuje pismo nosem, ale nie ma bladego pojęcia, czego się spodziewać. A mamy dla niej kilka niezłych numerów. Specjalnie jej nie oznaczam, to może nie zauważy tego posta. Chwilowo ją zablokowałem na IG i nie widzi moich postow💪😂. Szykujcie się więc na wieczór, stroje odświętne, dobre trunki, jakieś przekąski, naładujcie telefony i wpadajcie do Aski. I koniecznie wrzucajcie swoje zdjęcia z przygotowań do Aski urodzin, z oznaczeniem naszych profili. Będziemy starali się Was udostępniać na stories. No i jak możecie udostępniajcie info o Aski urodzinach. Niech to będzie niezapomniany wieczór . 👊👊#urodzinykoronki #urodzinyaski #urodzinykoroniewskiej #domówkaudowborów #impreza

A post shared by Maciej Dowbor (@maciej_dowbor) on

"Pępkowe" Radosława Majdana. Jak to wszystko było?

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Macie dobry plan na emeryturę, albo jakieś rady?! My właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że jest nam bliżej, niż dalej do jesieni życia i dlatego właśnie przed chwilą jak co czwartek, na nasz kanał "Dowbory Be Happy" wjechał nowy odcinek pt. "Planujemy Emeryturę". Nie wiem, czy można to potraktować w kategorii poradnika, ale na pewno się sporo pośmiejecie - napisał Maciej Dowbor.

Jak wygląda i co robi dziś była wokalistka Ich Troje? Dawniej była wielką gwiazdą

Oczywiście dla internautów Dowbora i Koroniewskiej takie zdjęcie okazało się bardzo niezwykłym. Starość jeszcze nikogo nie poprawiła, ale i tak wyglądają one bardzo pięknie. Jeden z internautów napisał nawet, że starość polskich celebrytów i nie będzie taką straszną.

Tak źle nie będziecie wyglądać.

A wy jak myślicie?

Tak samo czytaj o tym, jak Katarzyna Dowbor pochwaliła się swoim własnym ogródkiemKatarzyna Dowbor jest znaną polską prezenterką i dziennikarką. Prowadzi ona popularny program w Polsce "Nasz nowy dom". Ze swoją kochaną ekipą, prowadząca przyjeżdża do różnych ludzi i zmienia nie tylko ich dom na nowy, a i same ich życie. Pomimo tego, że Dowbor ma dobry smak może przepięknie zmienić jakiekolwiek dom na prawdziwą bajkę, prezenterka tak samo nie zapomina o tym, aby i na własnej ziemi dodawać troszeczkę magii. Tak, ostatnio prowadząca programu "Nasz nowy dom", podzieliła się swoim pięknym ogródkiem we swoich sieciach społecznościowych. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia