Justyna Majkowska już od najmłodszych lat związana była z muzyką. Kochała śpiewać, choć wiedziała, że kariera w tym kierunku nie jest łatwa, bowiem wielkie znaczenie w tej kwestii ma szczęście, a nie tylko talent.

Rozpoczęła nawet studia w kierunku pedagogicznym, a tylko od czasu do czasu udzielała się wokalnie. Jednak w 2001 roku los się do niej uśmiechnął. Została wtedy przyjęta do zespołu Ich Troje, zastępując jednocześnie Magdę Femme - pierwszą wokalistkę zespołu i żonę Michała Wiśniewskiego. 

Jej kariera w zespole nie była długa, ale bardzo owocna. To właśnie za jej "panowania" zespół doczekał się największych hitów, takich jak: "Powiedz", "Zawsze z tobą chciałbym być", "Razem, a jednak osobno", czy "Wypijmy za to"

Jednak nieśmiała z natury Justyna w końcu zmęczyła się tą ogromną popularnością, która spadła na nią z dnia na dzień i w 2003 roku odeszła z zespołu, kończąc swoją karierę głośnym uczestnictwem na Eurowizji, gdzie wspólnie z zespołem uzsykali wysokie 7. miejsce.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Agnieszka Kotońska pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fani są zachwyceni jej sylwetką

Życie w świetle reflektorów nie było dla niej. Justyna Majkowska powróciła do kariery pedagogicznej. Na co dzień pracuje w szkole specjalnej, gdzie zajmuje się terapią dzieci z autyzmem. Była gwiazda Ich Troje miała także epizod związany z polityką, bowiem w 2018 roku kandydowała do Rady Powiatu Zduńskowolskiego m.in. z osiedli: Południe, Złota i Jana Pawła II. Jest też mamą trójki dzieci i od czasu do czasu udziela się wokalnie. Z przyjemnością też zgadza się na zaproszenia Michała Wiśniewskiego i wspólne koncerty z okazji jubileuszów zespołu.

Wielkie szczęście w domu Królikowskich. Spełniło się jedno z ostatnich marzeń Pawła Królikowskiego

Trzeba ją także docenić za to, że jako jedna z nielicznych nie uległa urokowi Michała Wiśniewskiego i nie została jego żoną, ani kochanką... Może właśnie dlatego odniesli wspólnie taki sukces?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia