Maja Hyży spodziewa się trzeciego dziecka. Już ma dwóch synów-bliźniaków od pierwszego w związku z Grzegorzem Hyży. Niezadługo na świat musi pojawić się jej trzecie dziecko, na które ona z niecierpliwością czeka. Wiadomo, że będzie to dziewczynka. O tym, Maja sama poinformowała w swoich sieciach społecznościowych.

View this post on Instagram

KONKURS !! CO TRZEBA ZROBIĆ??!! 1) Polub mój profil @majahyzy 2) Polub profil instagram @hotelbristolrzeszow 3) Polub profil instagram @grandhotelboutique 3) W komentarzu pod konkursowym postem oznacz 3 osoby, które chętnie wybrałyby się na weekend do hotelu. One również muszę polubić wszystkie trzy profile 🥰 CO JEST DO WYGRANIA ?? Nagrody: 1x weekend do końca roku 2020 (dwie doby hotelowe) dla dwóch osób w @hotelbristolrzeszow 🍳 śniadania i obiadokolacje w Restauracji Folk @restauracjafolk 🍺piwna wstawka od Stary Browar Rzeszowski @starybrowarrzeszowski ☕🎎japońska herbata w Zensei Sushi @zensei_sushi 🚘darmowy parking 🏖możliwość skorzystania ze strefy spa, basenu oraz siłowni 1x weekend do końca roku 2020 (dwie doby hotelowe) dla dwóch osób w @grand_hotel_rzeszow 🍳 śniadania i obiadokolacje w Restauracji Patio @patiorzeszow 🍺 piwna wstawka od Stary Browar Rzeszowski @starybrowarrzeszowski ☕kawa w Stary Piernik @starypiernik 🚘darmowy parking 🏖możliwość skorzystania ze strefy spa, basenu oraz siłowni KONKURS TRWA DO NIEDZIELI !!! DO DZIEŁA ❤❤

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy) on

Joanna Krupa udostępniła swoje stare zdjęcie, które jej bardzo motywuje. Wygląda ona na nim bardzo namiętnie!

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor jest na tyle szcześliwą, że nie odmawia sobie w pięknych sesjach zdjęciowych. Ona z wielką przyjemnością prezentuje swój już wielki brzuszek. Na ten raz na swoim ciele miała jedynie obszerny szlafrok. Ośmieliła się pokazać fragment swojej nagości.

Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie... dlatego nic więcej nie napiszę, a poczekam na Wasze komentarze, co o tym zdjęciu sądzicie? - napisała Maja Hyży.

Karolina Szostak od miesięcy jest zakochana

Internautom takie zdjęcie bardzo się spodobało:

Cudne zdjęcie kochana! - komplementowali.

Jakie pięknie zdjęcie i piękna kobieta.

A wam?

Tak samo czytaj o tym, jak Aleksandra Żebrowska chwali się swoim nagim brzuszkiem w bikini. Aleksandra Żebrowska należy do tych mamusiek, która się nie boje pokazać siebie w całej piękności podczas ciąży. Ze swoim mężem, Michałem Żebrowskim, kobieta wychowuje już dwóch synów. Teraz para czeka na kolejne dziecko, które niezadługo musi się pojawić w ich szczęśliwej rodzinie. O tym mozesz szczegółowo przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia