Karol Strasburger jest znanym polskim aktorem i prezenterem. Większość poznaje go z popularnego i znanego programu "Familiada". Dziennikarz cały czas poświęcał tylko dla swojej pracy, która kiedyś była jedną z głównych rzeczy w jego życiu. Teraz jest wszystko całkowicie inaczej. Po tym, jak Karol Strasburger po raz pierwszy został ojcem w swoje 72 lata, jego codzienność przywróciła się do góry nogami.

Agnieszka Radwańska wypoczywa w nowym mieszkaniu w Sopocie

Dziewczynka Laura pojawiła się na świat w związku z Małgorzatą Weremczuk, która jest młodsza od Karola na 37 lat. Karol Strasburger podjął ważną decyzję odnośnie wychowywania swojej małej księżniczki. Okazuje się, że polski dziennikarz całkiem nie zamierza zatrudniać nianię, która będzie pomagać z córką. 

View this post on Instagram

http://viva.pl/magazyn-viva/karol-strasburger-oczekiwalem-ze-nastepna-kobieta-bedzie-szanowala-te-z-ktora-bylem-tyle-lat-5460-r22/ - @krystynapytlakowska 🌷 #małgorzataweremczuk #karolstrasburger #ona #on #friendship #przyjaźń #szczęście #naprzekórświatu 👫 #photografer #photo @olgamajrowskaphotographer #photosession @viva_magazyn #production @blankamariapo @karolina_zaranek #makeup @gosiasulima #hairstylist @gorgeousduryan #stylist @pkedzierski - dziękujemy 🥂💖💏

A post shared by Karol Strasburger (@karolstrasburger.official) on

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Chcemy sami się nią zajmować, wszystkiego uczyć i pokazywać jej świat, bo i ona stała się naszym całym światem. Nie chcę przegapić żadnego przełomowego momentu w jej życiu. Czas tak szybko ucieka, a ja chcę nacieszyć się tacierzyństwem - mówił Karol Strasburger w wywiadzie cytowanym przez Wirtualną Polskę. 

Agnieszka z Gogglebox urodziła syna w wieku 16 lat

Szczęście polskiego dziennikarza nie zna granic. Strasburger stara się, jak można więcej czasy spędzać ze swoim małym dzieckiem. 

Od kiedy urodziła się moja córka, pracuję tylko tyle, ile muszę. A resztę czasu spędzam z Laurą. To jest piękne, jak ona się rozwija, patrzy na mnie coraz świadomiej, uśmiecha się do mnie, bo rozpoznaje, że jestem jej tatą - mówił dla Faktu Karol Strasburger. 

Karol Strasburger ze swoją żoną

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia