To, że Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość wiadomo nie od dziś. Z resztą - ona sama tego nie ukrywa. Odsiedziała swoje w więzieniu i nie raz mówiła, że zdecydowanie nie było to przyjemne doświadczenie.

Królowa życia nie rozpamiętuje przeszłości. Dba o to, co dzieje się tu i teraz. Żyje tak jak chce, pełna wdzięczności za to, jak teraz wygląda jej życie.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała niedawno na swoim Instagramie.

View this post on Instagram

❤️Kochani ❤️Bardzo wielu z Was pyta mnie o olejki CBD, których używam ❤️A , które ostatnio pokazywałam w relacji . To są olejki od @ilovecannaby ❤️💙Ja używam 30% ze względu na swój bardzo zły stan zdrowia . Ale nie każdy musi używać o tym stężeniu . Jeśli potrzebuje ktoś poprawienia samopoczucia , koncentracji lub tylko spokojnego snu . To są też o mniejszym stężeniu ❤️💙 Olejki są naturalne , bez pestycydów i metali ciężkich❤️💙KOD PROMOCYJNY -15% to : DAGA15 . Buziaki i miłej niedzieli @ilovecannaby ❤️💙 https://cannaby.pl/products/life?ref=8bu03blwhkg ❤️💙

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler pokazała swoją mamę z lat 90. Magda Gessler w młodości

Znaki zodiaku, w których marzenia się spełniają w lipcu

Grażyna Torbicka i Adam Nawałka. Co łączyło tych dwoje?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Widocznie w trudnych chwilach pomaga jej wiara, bowiem na ostatnim zdjęciu Dagmary, na którym prezentowała nowy manicure, widać obrazek z Janem Pawłem II, przy którym stoi złoty krzyż. 

Spodziewaliście się tego po tak szalonej kobiecie, jaką jest Dagmara Kaźmierska?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com