Agata Młynarska jest znaną polską prezenterką i dziennikarką. Ma dwóch synów: Tadeusza i Stanisława, jeden z nich, Tadeusz, mieszka na co dzień w Stanach Zjednaczonych, a właśnie w Los Angeles. Tam on poślubił się z kochaną dziewczyną Sylwią, z którą do tego był całe cztery lata w związku. Ślub był cichy, w obecności tylko świadków.

View this post on Instagram

Kochani, dziękuję za dziś. Bardzo to było potrzebne. Czasami jesteśmy tak bezradni, zamknięci w czterech ścianach, że nie wiemy jak odnaleźć się w tej rzeczywistości. Dzieci to widzą, czują i potrzebują rozmowy. Dorota Zawadzka podpowiedziała, żeby opowiedzieć o swoich lękach, złości, wszystkich złych emocjach, które w nas siedzą. Wszyscy mamy do tego prawo. I choć nie jest łatwo, to trzeba szukać przestrzeni dla siebie, za wszelką cenę. I uważać na słowa!!! Wykreślam słowo „bachor” z mojego słownika!!! Doroto, dziękuję Ci za te wszystkie mądre i bardzo potrzebne słowa. A jeśli będziecie mieli ochotę, to Dorota jest dostępna u siebie na instagramie i Facebooku oraz służy również poradami online. Polecam wam też ogromnie i ze szczerego serca cudowne pomysły i inspiracje do wspólnej zabawy z dziećmi, które tworzą dziewczyny z Animatrii. Jutro zapraszają na Facebooku, na swoim profilu, do wspólnej zabawy z Elzą z „Krainy Lodu”. Dziękuję Wam ogromnie za ciekawe i zaangażowane wpisy, komentarze, za obecność. Kończę ten tydzień w poczuciu wspaniale spędzonego z Wami czasu.🔴🔴🔴 Odpoczywajcie i nabierajcie sił, a w poniedziałek zapraszam na spotkanie z Janiną Ochojską 🔴🔴🔴 Zapraszam na YouTube, na mój kanał, tam znajdziecie moje poprzednie rozmowy 🔴🔴🔴 #dzieci #dorotazawadzka #superniania #wychowaniedzieci #jakniezwariować #animatria #animatriawdomu #agatamłynarska @eventy.animatria @superniania.info

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on

Anna Mucha na zdjęciu ze swoim obecnym partnerem kilka lat temu. To świadczy o tym, jak one długo o sobie wiedzą

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Agata Młynarska z wielką niecierpliwością czekała na to, aż jej syn z żoną przyleci do Polski i one razem organizują powtórny ślub w obecności najważniejszych osób. Ale na razie nie wiadomo, kiedy to się stanie. Z powodu panującej pandemii koronawirusa, nie jest jeszcze jasne, kiedy Tadeusz spotka się ze swoją mamą. 

Skrytykowana Agnieszka Kotońska odpowiada na zarzuty

Jeszcze wcześniej w wywiadzie ze "Światem i Ludzie", Agata Młynarska z goryczą w sercu, mówiła o tym, jak bardzo tęsknie za swoim synem. Teraz jak magazyn zapytał jej, czy w końcu będzie ślub jej syna w Polsce, Młynarska powiedziała:

"Nie chcę na ten temat rozmawiać". 

View this post on Instagram

Dziękuję moim dzieciom, że wybrały mnie na mamę. To najpiękniejsza droga mojego życia. Jak byli mali, zawsze marzyłam, żeby byli szczęśliwi. Marzenie się spełniło. Rok temu na Dzień Mamy powstały zdjęcia z moimi synami. Tuż przed wyjazdem Tadzia do USA. Teraz patrzymy na nie i mamy wspaniałą pamiątkę. Zdjęcia z Sylwią powstały tuż po jej ślubie. Obiecałam mojej małej córeczce z domu dziecka, że kiedyś będzie księżniczką... i też mamy piękną pamiątkę. Dziś Sylwia po raz pierwszy w życiu przyjęła życzenia z okazji święta Mamy. Dziękuję im za to, że są. Tak kochani, mądrzy i wspaniali. ❤️❤️❤️❤️ #mama #dzienmatki #stas #tadzio #sylwia #dzieci @antonio_climber @tedinfocus @mor.sylwia zdjęcia z sesji @viva_magazyn

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on

Jak widać, sytuacja nie jest za bardzo przyjemną. Nikt jeszcze nie zna tego, co można planować, a co nie. Ale oczywiście zawsze mamy wielką nadzieje, że w końcu wszystko będzie dobrze. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia