Ostatnio o słynnej aktorce Annie Muchy stało się za głośno w polskich mediach. Wszystko po to, że ona zaczęła się spotykać z nowym partnerem. Wyszło na to, że to jest Jakub Wons, który tak samo jest polskim aktorem. Razem z nim, Mucha spotkała się w centrum Warszawy, gdzie one razem dobrze spędziły czas.

Anna Mucha z nowym partnerem

Polskie gwiazdy bez matury, które odniosły sukces. Lista jest długa

Okazuje się, że Mucha i Wons dobrze wiedzą o sobie już sporo czasu. Świadczy o tym zdjęcie sprzed lat, które widzimy na Instagram aktora. 

Letni dzień powróci we wrześniu - napisał Kuba Wons. 

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Skrytykowana Agnieszka Kotońska odpowiada na zarzuty

Wtedy aktorka Anna Mucha na pewno była jeszcze zamężna ze swoim mężem, Marcelem Sorą. Z nim Anna urodziła swóch wspaniałych dzieci, syna Teodora i córkę Stefanię. Jak miłosna historia Muchy i Wonsa potoczy się dalej, zobaczymy.

View this post on Instagram

I jak sobie dajecie radę z Szarańcza w domu ? 🤪 ja dziś byłam Killem Billem 😜😈😎 i wzięłam dwie Czerwone Twarze na muszkę 😜🤪 A u Was jak? Pląsająca Łania czy raczej Siedzący Byk? Istne #rodeo 😉  Mamy dla Was #challenge z @modivo Najnowsza kampania SS20 była tworzona na „Dzikim Zachodzie”… niech więc to zainspiruje Was do wykonania zadania konkursowego. Puśćcie swoje wodze fantazji. Zasady gry są proste! Wystarczy, że: - obserwujecie mój profil i @modivo 👊🏼 - Zabawcie się w Dziki Zachód/ Rodeo zróbcie sobie zdjęcie i koniecznie oznaczcie @modivo.pl 📸 - w poście konkursowym oznaczycie 2 osoby które nominujecie do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursie 👫👭👬 Jest o co walczyć! Wygrywają aż 2 osoby! Nagroda to VOUCHER NA 1500 ZŁ na produkty z nowej kolekcji @Modivo.pl Trzymam mocno kciuki za wszystkich! Trzymajcie się ciepło i Nie dajmy się zwariować! #stayhome #StayhomewithModivo #challengeModivo 💋💪🏼😎

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Mucha ścięła włosy na męsko. Anna Mucha kiedyś sporo eksperymentowała z włosami. Zazwyczaj nosiła krótkie włosy. Miała nawet grzywkę. Jednak kilka ładnych lat temu aktorka totalnie zmieniła swój image. Z buntowniczki zamieniła się w seksbombę, a to w sporej mierze zasługa jej włosów, które zapuściła i trochę rozjaśniła. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 
 


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia