Anna Lewandowska od niedawna stała mamą po raz drugi. Na świat pojawiła się jej druga córeczka -Laura Lewandowska. Po porodzie gwiazda szybko wróciła się do swojej dobrej, sportowej formy. Na swoim Instagram trenerka ciągle dzieli się zdjęciami i filmikami tego, jak ona ćwiczy i odżywia się. Tym samym ona pomaga młody matkom i nie tylko zawsze znajdować się w dobrej, wysportowanej formie. 

Kasia Cichopek planuje wakacje w Polsce

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Lewandowska pochwaliła się zbyt drogą rzeczą ze swojej garderoby. W jej sieciach społecznościowych widzimy Annę siedzącą na kanapie w różowych skarpetkach. Na pierwszy rzut oka nic dziwnego w tym niema, ale jak podaje kolorowa prasa, cena takich skarpetek jest zbyt wysoką. Skarpetki z kolekcji domu mody Fendi, cena takiego luksusu jest od 440 zł do ok 600 zł. Od wzoru zależy to, po ile będzie drogi produkt.

View this post on Instagram

We are starting a new challenge in July! training plans, diet plans, and a lot of motivation. Are you in?🤗 ______________________ No i stało się! Będzie wyzwanie!🙈 Niechcący wygadałam się podczas wczorajszego live z Kaśką @katarzynazielinska.. pytanie, kto wraca z Lewą do formy😆 Cieszę się, bo Wasze opinie dotyczące ostatniego wyzwania były tak pozytywne, że odczytuje to jako zachętę do zorganizowania kolejnego. Tym razem... To ja liczę na Was #Lewawracadoformy, ale to dopiero od lipca😉 Będą nowe plany treningowe w app, dietetyczne, do dyspozycji dostosowany do wyzwania catering, bedzie duuuużo MOTYWACJI oczywiście na regularnych liveach 😘🤗 No i standardowo niespodzianki 🎈 Takiego wyzwania jeszcze u mnie nie było. Ja już nie mogę sie doczekać🙈 A póki co... Zostawiam Was z obecnymi programami w app @Diet_training_by_Ann a sama lecę na spacer 🥰 #annalewandowska #challengeworkout #motivation #mom

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Będą nowe plany treningowe w app, dietetyczne, do dyspozycji dostosowany do wyzwania catering, będzie dużo motywacji i oczywiście na regularnych live’ach - napisała Anna Lewandowska.

Ewa Farna zaprezentowała się w przepięknej sukience, gdzie odsłoniła ciało. Bardzo bosko wygląda!

No przecież jasna rzecz, że rodzina Lewandowskich nie ma problemu z budżetem. Mogą sobie pozwolić kupić to co chcą. Nawet drogie skarpetki.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Lewandowska szczerze na temat porodu. Ania Lewandowska podczas pierwszego porodu straciła bardzo dużo krwi i naprawdę mało brakowało, by wydarzyło się coś tragicznego. Jej poród trwał aż 30 godzin! Robert wtedy zamartwiał się i wręcz był zesztywniały z nerwów. Kontynuację możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia