Małgorzata Rozenek-Majdan niezadługo zostanie mamą po raz trzeci. Na świat musi pojawić się ich wspólne dziecko z Radosławem Majdanem. Para przez długi czas starała się o dziecko i w końcu skorzystała się z metody in vitro. Do porodu zostało nie tak zbyt dużo czasu. Dziecko musi pojawić się na świecie z dnia na dzień. 

Od niedawna pisaliśmy o tym, jakie wspaniałe urodziny organizowała Małgorzata Rozenek-Majdan dla swojego syna Tadeusza. Majdanowie postanowiły organoziwać dla niego prawdziwe święto. Wszystko było w japońskiej tematyce, dlatego, że chłopczyk bardzo uwielbia wszystko to, co jest związane z Japonią. Majdanowie ubrali się w kimono. Sama Małgosia wyglądała w tym ubaniu wyjątkowo. Ze swoim wielkim brzuszkiem, japońskie ubranie wyglądało na niej szczególnie pięknym. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

View this post on Instagram

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)😂 pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym 🤷‍♀️😁 i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać🤦‍♀️😂😂😂 DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Popularne wiadomości teraz

Kobieta powiedziała „Kocham Cię” swojemu psu. Jego reakcja wzrusza do łez

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Michał Wiśniewski pokazał swoją piątą żonę. Przypadkiem pojawiła się u niego w nagraniu

Teraz jak to mówiąc, czas na starszego dziecka w rodzinie Majdanów! Swoje 14-lecie obchodzi kochany synek Małgosi - Stanisław. Na swoim Instagram, polska prezenterka zamieściła bardzo wzruszający wpis. Napisała między innymi o tym, kto i jak pomagał jej wtedy, gdy po raz pierwszy została matką. 

14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia 😁 jaka ja byłam przejęta😁 mimo tego, że miałam pomoc Mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu 🤷‍♀️ pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Maryla Rodowicz w żałobie. Nie stało jej jednej ważnej osoby

Tak samo zaznaczyła to, jakim zdolnym chłopakiem jest jej dorosły Stanisław:

Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre😍to on sprawił, że pokochałam macierzyństwo ❤️ na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu 3! syna💪 😂 nie wiem kiedy te 14 lat minęło 😁 @s_rozenek świat stoi przed Tobą otworem.

Gratulacje z naszej strony!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com