Małgorzata Rozenek-Majdan niezadługo zostanie mamą po raz trzeci. Na świat musi pojawić się ich wspólne dziecko z Radosławem Majdanem. Para przez długi czas starała się o dziecko i w końcu skorzystała się z metody in vitro. Do porodu zostało nie tak zbyt dużo czasu. Dziecko musi pojawić się na świecie z dnia na dzień. 

Od niedawna pisaliśmy o tym, jakie wspaniałe urodziny organizowała Małgorzata Rozenek-Majdan dla swojego syna Tadeusza. Majdanowie postanowiły organoziwać dla niego prawdziwe święto. Wszystko było w japońskiej tematyce, dlatego, że chłopczyk bardzo uwielbia wszystko to, co jest związane z Japonią. Majdanowie ubrali się w kimono. Sama Małgosia wyglądała w tym ubaniu wyjątkowo. Ze swoim wielkim brzuszkiem, japońskie ubranie wyglądało na niej szczególnie pięknym. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

View this post on Instagram

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)😂 pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym 🤷‍♀️😁 i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać🤦‍♀️😂😂😂 DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska pokazała, jak karmi synka piersią na planie: w sieci opublikowała uroczy kadr

W białej sukience i z głębokim dekoltem: Anna Mucha w pięknej kreacji przekazała dobre wieści

Natalia Siwiec pokazała swoją siostrę: Malwina Siwiec oczarowała fanów swoją pięknością

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Michał Wiśniewski pokazał swoją piątą żonę. Przypadkiem pojawiła się u niego w nagraniu

Teraz jak to mówiąc, czas na starszego dziecka w rodzinie Majdanów! Swoje 14-lecie obchodzi kochany synek Małgosi - Stanisław. Na swoim Instagram, polska prezenterka zamieściła bardzo wzruszający wpis. Napisała między innymi o tym, kto i jak pomagał jej wtedy, gdy po raz pierwszy została matką. 

14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia 😁 jaka ja byłam przejęta😁 mimo tego, że miałam pomoc Mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu 🤷‍♀️ pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Maryla Rodowicz w żałobie. Nie stało jej jednej ważnej osoby

Tak samo zaznaczyła to, jakim zdolnym chłopakiem jest jej dorosły Stanisław:

Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre😍to on sprawił, że pokochałam macierzyństwo ❤️ na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu 3! syna💪 😂 nie wiem kiedy te 14 lat minęło 😁 @s_rozenek świat stoi przed Tobą otworem.

Gratulacje z naszej strony!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia