O tym, że Michał Wiśniewski jest znanym kobieciarzem, zna każdy Polak. Za całe swoje życie był żonaty aż cztery razy. Jego żonami byli Magda Femme, Marta Mandaryna Mandrykiewicz, Anna Świątczak i ostatnią była Dominika Gwit. Nie wiadomo, z jakich przyczyn związki z tymi kobietami nie przetrwali na długi okres. Z Dominiką Gwit mężczyzna mieszkał przez całe 7 lat i wydawało się, że zawsze u nich będzie wszystko w porządku. Natomiast ich drogi się rozeszli. Teraz sama Dominika ma obok siebie nowego partnera.

Michał Wiśniewski

Maryla Rodowicz w żałobie. Nie stało jej jednej ważnej osoby

Wiśniewski po rozstaniu od razu znałazł dla siebie już inną kobietę. Dziewczyna ma na imię Paulina i ma już swoich własnych dzieci od pierwszego związku. Nie jest osobą publiczną, dlatego nikt nie wiedział tego, jak ona wygląda. Od niedawna, Michał Wisniewski pokazał swoją piątą żonę. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem najpierw powiedział o tym, jak się z nią poznał:

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Poszliśmy na spacer z psami. Poznaliśmy się na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. Nagle, kiedy byliśmy tak sobą oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: "O nie!". Rozmawialiśmy bardzo często... i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają.

Kasia Cichopek planuje wakacje w Polsce

A później pokazał, jak ona wygląda. Dziewczyna ma jasne włosy. Niestety samej twarzy nie udało się zobaczyć, może ze względu tego, że sama ona tego nie chciała. 

Wiśniewski pokazał swoją żonę

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia