Kuba Wojewódzki jest jednym z najbardziej znanych i popularnych show manów w Polsce. Ma swój własny program, który nazywa się Kuba Wojewódzki. Tam ona zaprasza gwiazd polskiego show-biznesu i rozmawia na różnorodne tematy. Dziennikarz jest jednym z tych ludzi, który potrafi wyśmiewać się z człowieka w taki sposób, aby go nie obrazić. 

Małgorzata Socha zmieniła kolor włosów. Z taką nową sylwetką wygląda znacznie lepiej

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Większość bardzo interesuje się i prywatnym życiem gwiazdy. W swoje czasy spotykał się z modelką Anią Rubik i z aktorką Anną Muchą. Wcześniej nawet publikował zdjęcie, gdzie mogliśmy zauważyć, że Mucha była w mieszkaniu Wojewódzkiego. Po tym zaczęli się pojawiać domysły, że Wojewódzki i Mucha znowu razem. Show man publikował foto z jakąś dziewczyną, ale nie do końca zdradzał kim ona jest.

Na ten raz dziennikarz znowu postanowił łaskocząc nerwy swoich fanów. Na swoim Instagram celebryta opublikował bardzo prowokujące zdjęcie. Między innymi widzimy Kubę w jego samochodzie z dziewczyną, która pięknie prezentuje swoje długie nogi.

Weronika Marczuk po raz pierwszy pokazała twarz swojego dziecka

Uwielbiam dłuuuuuuuuuuuuugie……………… podróże w doborowym towarzystwie…- napisał Wojewódzki. 

Wszyscy natychmiast zaczęli przypuszczać, kto jest nowa miłość znanego dziennikarza? Rubik, Mucha, a może całkiem ktoś inny?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com