Anna Wendzikowska jest znaną polską prezenterką telewizyjną, która na swoim koncie ma już kilkanaście odwiedzonych krajów świata. Wychowuje dwóch córek: Kornelię  ze związku z Patrykiem Ignaczakiem i Antonię  ze związku z Janem Bazylem. 

View this post on Instagram

dziwny to czas.. czy Was też ogarnęła lekka apatia? Już nawet nie lęk.. już nie mam siły na analizowanie sytuacji, przewidywanie możliwych scenariuszy, nie mam siły na opór (który i tak nie ma sensu, bo jest jak jest, nie mam na to wpływu, ale miałam też taką fazę) zapadam się trochę w sobie.. ech, może jutro będzie lepiej? #kwarantanna #lockdown #dziwneczasy

Popularne wiadomości teraz

W białej sukience i z głębokim dekoltem: Anna Mucha w pięknej kreacji przekazała dobre wieści

Natalia Siwiec pokazała swoją siostrę: Malwina Siwiec oczarowała fanów swoją pięknością

Anna Lewandowska pokazała swój szcześciopak: ciężko uwierzyć, że Ania jest matką dwójkę dzieci

Mogą doprowadzić cię do szaleństwa. Kobiece znaki zodiaku, które zachwycają wszystkich mężczyzn

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

Od niedawna Anna Wendzikowska ogłosiła o rozstaniu ze swoim mężem, Janem Bazylem. Anna umieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych obszerny wpis, gdzie w przykrością informuje o tym, że wszystko zrobiła dla tego, aby jej rodzina została w całości. Dziennikarka znaduje się w złym stanie, przecież bardzo kochała swojego męża.  O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Ewa Farna podzieliła się śmiesznym zdjęciem syna. Złapała ten moment, kiedy chował się od mamy

Wendzikowska powoli zaczyna się wracać do swojej kochanej pracy. Wtedy, gdy już z pewnością będziemy wiedzieć o tym, że istnieje możliwość wylecieć do innego kraju, dziennikarka już doskonałe wie, do jakiego miejsca ona wyruszy. Tym wspaniałym krajem będzie Grecja. Dziennikarka w szczególności uwielbia ten kraj.

Tam jest najlepsze, świeże jedzenie, pyszne owoce morza, soczyste, słodkie owoce. Poza tym Grecja ma wspaniałą kulturę i architekturę, piękne krajobrazy, które można całymi dniami fotografować. Grecja ma wiele oblicz, bo jest przecież przepiękne Santorini z białymi domkami i niebieskimi dachami oraz Mykonos, które ma bardziej imprezową odsłonę. Ale jest też Samos, gdzie jest piękna roślinność, gaje oliwne, zielone wzgórza -zdradziła Wendzikowska w rozmowie z Faktem.

Radosław Majdan prezentuje żonę w kusym stroju. Fanki: "Małgorzata zaraz wybuchnie"

Ale najbardziej z czym jej się kojarzy kraj, to z jej pierwszym mężem, Christopherem Combe.

W pierwszej kolejności na pewno polecę do Grecji, bo sądzę, że to miejsce po pandemii ma ogromne kłopoty i potrzebuje turystów. Poza tym uwielbiam ten kraj i mam do niego ogromny sentyment, może dlatego, że mój mąż był Grekiem, dlatego chyba tak bardzo lubię tam wracać - mówi ona w rozmowie z Faktem.

Wendzikowska z pierwszym mężem

Mężczyzna jest pół Amerykaninem, pół Grekiem. Anna wzięła z nim ślub, wtedy gdy miała 25 lat. Związek nie długo przetrwał, dlatego, że Anna chciała wracać do Polski, a jej ukochany nie chciał wyjeżdżać. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia