Martyna Wojciechowska jest znaną prezenterką telewizyjną i podróżniczką. Od 2009 roku prowadzi serię podróżniczą, która nazywa się Kobieta na krańcu świata. Za całe swoje życie odwiedziła tyle krajów, że nie policzyć tego na palcach. Ma córkę Marię z Jerzy Błaszczykiem, który w 2016 roku zmarł od choroby nowotworzej. Od 2018 roku znajduje się w związku z Przemysławem Kossakowskim.

Monika Miller pochwaliła się niezwykłą przemianą. Zmienił się nie tylko jej kolor włosów...

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Monika Miller pochwaliła się partnerem z Holandii. Co za przystojniak!

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie, gdzie była jeszcze dzieckiem. Z okazji Dnia Dziecka, który był 1 czerwca, polska podróżniczka podzielila się niezwykłym czarno-białym zdjęciem, gdzie byla jeszcze małym dzieckiem. Dodatkowo zdradziła, że miała wtedy zupełnie inne imię, nie Martyna, a Marta. 

View this post on Instagram

DZIEŃ DZIECKA i mała Martyna, wtedy jeszcze Marta😜 Dziś poczuj się Dzieckiem i ZRÓB SOBIE PREZENT, KTÓRY POMAGA! Fundacja UNAWEZA właśnie startuje na Allegro z wyjątkową CHARYTATYWNĄ AUKCJĄ!!! Polecam trening... ze mną w tunelu aerodynamicznym FLYSPOT, lot śmigłowcem nad Warszawą z Marcinem Szamborskim - Mistrzem Świata, spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, sesję fotograficzną dla całej rodziny z Martą Wojtal, gotowanie z Agnieszką Mielczarek, weekend w moim ulubionym pensjonacie Podlesice 38 Aliny Markiewicz, pamiątkowe koszulki z wyprawy na Mount Everest, z Rajdu Dakar, książki z osobistymi dedykacjami, kosmetyki, biżuterię oraz… coś dla fanów Roberta Lewandowskiego – koszulkę i książkę z autografem Roberta i Ani Lewandowskich. Sprawdźcie koniecznie! CAŁY DOCHÓD Z LICYTACJI przeznaczony jest na BUDOWĘ DOMU DLA NASTOLETNICH I USAMODZIELNIAJĄCYCH SIĘ MAM I ICH DZIECI. Mam nadzieję, że nasza licytacja Was zainteresuje i jak to mówi moja mama: otworzy serca i portfele🤪 M. Link do aukcji znajdziecie na instastory. A więcej zaraz powiem na antenie DZIEŃ DOBRY TVN! #prezentktorypomaga #unaweza #unawezafoundation

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

"DZIEŃ DZIECKA i mała Martyna, wtedy jeszcze Marta" - napisała gwiazda TVN.

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy od internautów:

Urocza dziewczynka. Dopiero na tym zdjęciu widać, jak bardzo Marysia jest do Pani podobna.  Ślicznom była pani dziewczynom gratulacje. Wow super.

Mama Michała Wiśniewskiego wyznała prawdę o swoim synu. Takiego wywiadu jeszcze nie było

Wcześniej na jednym z wywiadów, polska podrózniczka powiedziała, dlaczego w dzieciństwie miała takie imię?

"W dokumentach figuruję jako Marta Eliza Wojciechowska, ale od dziecka wszyscy mówili na mnie Martyna. Do tego stopnia się to przyjęło, że nauczyciele wpisali imię Martyna na świadectwie maturalnym i… trzeba było je ponownie drukować - powiedziała Martyna Wojciechowska. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia