Michał Wiśniewski wielokrotnie mówił o tym, że jego dzieciństwo nie należało do prostych. Gdy miał 3 lata jego rodzice rozwiedli się. Wtedy mały Michał zamieszkał z ojcem, który wkrótce popełnił samobójstwo. W tym czasie jego mama cierpiała na chorobę alkoholową. Piosenkarz nie miał na kogo liczyć.

Dominika Tajner zdradziła jak wyglądał jej ślub z Wiśniewskim. Impreza aż ociekała luksusem

Dziś na łamach "Faktu" ukazało się szczere wyznanie mamy piosenkarza, która wyznała, że szczerze żałuje, że jej przeszłość wyglądała tak, jak wyglądała, że jej choroba spowodowała urwanie kontaktu z synem. Co więcej, okazało się, że to właśnie on wyciągnął do niej rękę, gdy była na dnie, to on o nią walczył, choć wcale nie musiał.

Kiedy tak strasznie piłam, on spotkał się z braćmi i postanowił oddać mnie na terapię. Byłam w złym stanie. Wiedziałam, co on chce zrobić, ale wtedy byłam gotowa obiecać wszystko, byle tylko mieć święty spokój. To rodzinne spotkanie zaważyło na wszystkim i w Dzień Matki 2004 roku pojechałam na terapię. Zaczęła się walka. Potem Michał wynajął mi mieszkanie. -mówi pani Grażyna

Michał Wiśniewski ze swoją mamą kiedyś

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Kolejna kompromitacja Daniela Martyniuka. Jego ojciec znów musi się wstydzić

Mama Michała Wiśniewskiego wyznała także, że nawet jej terapeuci tak w nią nie wierzyli jak właśnie Michał.

Przyznam, że terapeuci, z którymi miałam zajęcia, nie wierzyli, że wytrzeźwieję. Michał chyba jednak we mnie wierzył. Gdyby nie on, może bym już nie żyła. 23 maja minęło 16 bez alkoholu. Jestem bardzo szczęśliwa, że nie piję, okazuje się, że bez wódki można żyć.

Dziś ich relacja jest bardzo dobra. Pani Grażyna jest dumna ze swojego syna. Uważa go za dobrego człowieka, który wiele osiągnął w życiu. Rodzicielka wokalisty zdradziła nawet pasję swojego syna, o której do tej pory nikt nie mówił.

Michał świetnie gotuje. Robi to z chęcia, to są zawsze potrawy wyszukane. Najlepiej wychodzi mu strogonow, jest wyśmienity, że palce lizać. Do tego piecze nawet chlebki – wyznała dumna mama.

mama Michała Wiśniewskiego dziś

Relacja Michała Wiśniewskiego i jego matki to piękny przykład na to, że zawsze warto dawać ludziom drugą szansę, zwłaszcza jeśli chodzi o rodzinę. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia