Małgorzata Rozenek-Majdan znana wszystkim jako "Perfekcyjna pani domu" urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. Ma o 5 lat starszego brata Michała, który zawodowo zajmuje się baletem i na co dzień mieszka we Francji. Sama Małgosia była także uczennicą szkoły baletowej, choć w wieku 19 lat zakończyła tam edukację, by podążyć w kierunku prawa.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swojego brata. To prawdziwa gwiazda Hollywood!

Trzy małżeństwa i początek kariery

Choć dziś znana jest z roli prowadzącej różnego rodzaju programów, z zawodu jest prawniczką. To właśnie w czasie studiów wyszła za mąż za prawnika Łukasza Bukowskiego, jednak małżeństwo nie trwało długo.

Potem przyszedł czas na drugie małżeństwo - z aktorem Jackiem Rozenkiem, z którym prezenterka doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Podczas tego małżeństwa Małgosia od czasu do czasu występowała w telewizji, jednak głównie w roli "żony aktora". 

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Joanna Moro zadziwiła swoim odważnym zdjęciem: aktorka pokazała sie bez odzieży (FOTO)

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Przełomem w jej życiu stało się prowadzenie programu "Perfekcyjna pani domu", który stał się telewizyjnej hitem, a test "białej rękawiczki", który Perfekcyjna miała w zwyczaju tam robić - już na dobre wpisał się w historię pop-kultury.

To właśnie ten program zadecydował o olbrzymiej popularności Rozenek. Kolejne programy były tylko kwestią czasu. Rozenek wykorzystała swoje pięć minut, rozstała się z mężem, a w 2016 roku poślubiła byłego męża Dody - Radosława Majdana. Od tego czasu jej nazwisko same stało się marką.

Dziś Radosław i Małgosia spodziewają się wspólnego dziecka. Edward ma przyjść na świat tuż tuż i choć ciężarna nie może się doczekać rozwiązania, podobno bardzo nie chciała, by jej synek urodził się 1 czerwca, bowiem sama wtedy obchodzi urodziny i wie, że świętowanie tego samego dnia: Dnia Dziecka i urodzin wcale nie jest takim fajnym wydarzeniem.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wózkiem dla synka. Cena zwala z nóg

Wiek, w który wielu nie wierzy

Przy okazji wydało się, że Małgorzata Rozenek obchodzi 42. urodziny. Choć kiedyś już udowodniła to pokazując swój dowód osobisty, do dziś wiele osób nie wierzy, że dopiero w tym wieku jest Małgosia, bowiem podobno wygląda na starszą.

A Wy, jak uważacie?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia