1 czerwca to jest nie tylko początek naszego długooczekiwanego lata, a i Międzynarodowy Dzien Dziecka. Każdy z nas wspomina swoje dzieciństwo z uśmiechem na twarzy. Przecież był to moment, kiedy były beztroskie czasy. Nie musieli myśleć o tym, jak zarabiać pieniądzy czy jak zyć dalej?  W naszych głowach byli tylko zabawki, przyjaciele i imprezy. 

Oto 10 kobiet, które odważyły się radykalnie ściąć włosy. Teraz wyglądają oszałamiająco

Jak w dzieciństwie wygladali nasze polskie gwiazdy? Takie zabawne, bezzębne i uśmiechnięte.

Anna Mucha 

View this post on Instagram

wczoraj minęło 30lat od premiery filmu „Korczak” rez. Andrzej Wajda w roli tytułowej Wojciech Pszoniak. 30lat (i trochę) odkąd zmieniło się moje życie... nie żyje przeszłością, nie wspominam... ale obiecałam Wam, ze z okazji 30lecia trochę pogrzebię w swojej pamięci ... a było to tak: na przesłuchanie (casting) do Wajdy miał jechać moj przyjaciel, ja miałam tylko towarzyszyć, popatrzeć cyt. „jak wyglada wielki świat od kulis”. trochę przypadkiem wzięłam udział... wygrałam role dziewczynki numer naście, jako tło, wypełnienie Domu Korczaka. Pamietam jak pierwszego dnia na planie Dziewczynka nr1 dostała zadanie aktorskie, którego wykonania natychmiast odmówiła, popłakała się i zrezygnowała. wtedy niewiele się zastanawiając podeszłam do takiego poważnego pana, który był w centrum wszystkich wydarzeń i sięgając za jego rękaw powiedziałam: „jak ona nie chce to ja mogę to zrobić”. Pan powiedział charakterystycznym tonem „noo dziewczynko, to zagraj mi to...!” a później spytał jak się nazywam „Ania Mucha proszę Pana” i tak zostałam ... „Muszką” #andrzejwajda #film #korczak #memories #wojciechpszoniak #jubilee

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler pokazała swoją mamę z lat 90. Magda Gessler w młodości

Grażyna Torbicka i Adam Nawałka. Co łączyło tych dwoje?

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Edyta Górniak

Radosław Majdan w dzieciństwie

Maja Sablewska

Lara Gessler

Martyna Gliwińska z nowym wyglądem. Widać, że macierzyństwo jej inspiruje

Małgorzata Rozenek-Majdan

Michał Szpak

Maffashion

Joanna Krupa

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie, gdzie miała 20 lat. Agnieszka Chylińska zalicza się do tych polskich celebrytów, która nie boje się eksperementować nad swoim wyglądem. Często mogliśmy zauważyć polską piosenkarkę z czarnym, rudym, jasnym i nawet różowym kolorem włosów. I przy tym każda taka nowa metamorfoza bardzo pasowała do gwiazdy. O tym czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com