Fani wciąż kojarzą Meryem Uzerli ze swoją bohaterką z serialu „Wspaniałe stulecie”. Wspominając tę ​​aktorkę, wszyscy od razu wyobrażają sobie rudowłosą piękność. Jednak przed nakręceniem swojego przełomowego projektu Meryem wyglądała nieco inaczej.

Ludzie, którzy odtworzyli zdjęcia swoich dzieci w wieku dorosłym: niesamowite zmiany

Turecko-niemiecka aktorka i modelka Meryem Uzerli, która zasłynęła z roli Hürrem w historycznej sadze „Wspaniałe stulecie”, aktywnie utrzymuje swoją stronę na Instagramie. Często gwiazda przesyła zdjęcia z sesji zdjęciowych, a wiele z nich jest całkiem szczerych. Jednak od czasu do czasu Meryem może również pokazywać zarchiwizowane obrazy.

Tym razem Uzerli udostępniła rzadkie zdjęcie w sekcji Stories na Instagramie. Fani aktorki mieli okazję zobaczyć, jak wyglądała w wieku 16 lat. Na zdjęciu sama Meryem wskazała, że ​​zostało zrobione w 2000 roku. Gwiazda nie podpisywała już ramki.

Mimo czarno-białej obróbki zdjęcia można zauważyć, że 21 lat temu Meryem była brunetką. Co do reszty, gwiazda „Wspaniałego stulecia” praktycznie się nie zmieniła w ciągu minionego czasu. Nawet bez makijażu 16-latka w tym czasie Uzerli uderzała swoją urodą.

Muszę powiedzieć, że teraz często próbują złapać Meryem w chirurgii plastycznej twarzy. Ona sama nie przyznaje, że uciekała się do jakichkolwiek manipulacji. Patrząc na rzadkie zdjęcia wykonawcy roli Hürrem Sultan, jasne jest, że nawet w młodości mogła pochwalić się pełnymi ustami i zgrabnym małym nosem. Cóż, bujna czupryna zawsze była własnością Meryem.

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

"To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień": Sławomir i Kajra wspominają swój ślub

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

Jak zmieniła się najpiękniejsza dziewczyna na świecie: zdjęcie 14 lat później

Chociaż aktorka eksperymentowała z kolorem loków. Podczas kręcenia „Wspaniałego stulecia” Uzerli była rudowłosa. Ale gdy tylko opuściła projekt, natychmiast ufarbowała włosy na blond. To prawda, przez długi czas Meryem tak nie przechodziła i wkrótce znów stała się podobna do swojej Hürrem.

Przypomnijmy, że 12 sierpnia Meryem Uzerli skończyła 38 lat. Teraz gwiazda „Wspaniałego stulecia” żyje głównie jako modelka. Dorasta dwie córki, z których najmłodsza urodziła się w styczniu 2020 roku. Kto został ojcem małej Lily Koi, nie jest znany. Jeśli chodzi o najstarszą dziedziczkę Meryem, aktorka urodziła Larę z tureckiego biznesmena Jana Atesha w lutym 2014 roku.
 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational