Katarzyna Figura jest najbardziej znaną postacią w polskim show-biznesie. Nazywana seks bombą lat 80. Gdy tylko pojawiła się na ekranach telewizorów, mężczyźni urzekająco ją obserwowali. Wtedy wydawało się, że cały świat jest u twoich stóp. Ale wielka sława w jej karierze kosztowała ją wielką cenę.

Katarzyna Figura była ofiarą przemocy domowej, gdy jej mężem był producent filmowy Kai Schoenhals. Z nim powitała dwóch córek: Koko i Kaszmir. 

katarzyna figura pozuje na ściance
katarzyna figura pozuje na ściance

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Katarzyna Figura pojawiła się na premierze filmu "The End", dokąd wzięła swoją starszą córkę Koko. 18-latka ubrała beżową spodnie i marynarkę. Miała delikatne loki. Dziewczyna prezentowała się wspaniałe. Więcej na ten temat możesz przeczytać TU.  

Córka Katarzyny Figury odsłoniła swoją pierś

Ostatnio na profilu Koko pojawiło się śmiałe zdjęcie, gdzie ona demonstruje swoją pierś. Stoi odwrócona tyłem do lustra w czarnych spodniach. 18-latka prawą ręką zasłoniła biust, a lewą zrobiła sobie zdjęcie w odbiciu. Był dobrze widać, jej kawałek piersi. 
Fani docenili odważny kadr Koko: "That's hot", "Ideał", "Ale widoczki!". 
 
A jak wam się podoba takiego typu zdjęcie Koko?
 
Tak samo czytaj o tym, jak Julia Wieniawa zrobiła niezwykły tatuaż. Ostatnio na Instagramie Patryka Vegi pojawiło się wyjątkowe zdjęcie tego, gdzie zobaczyliśmy jak Julia Wieniawa robi sobie tatuaż. Artysta-tatuator wykonuje na jej łydce sporych rozmiarów napis property, czyli „własność”. Pod zdjęciem pojawiły się komentarzy od fanów, którym nie za bardzo spodobał się tatuaż celebrytki. Ludzie także domyślili się też, że tatuaż był tymczasowy. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational