Kasia Tusk jest cały czas aktywna zawodowo. Stara się łączyć obowiązki mamy dwóch dziewczynek z pracą. Jednak każda z nas wie, że mając dwójkę dzieci w domu, w tym noworodka niestety czas biegnie zupełnie innym rytmem.

Nie przegap:

Julia Królikowska powiedziała sakramentalne "tak". Panna młoda wyglądała bajecznie

Kasia przekonała się o tym i postanowiła z fankami podzielić się swoimi przemyśleniami.

Mój zegar funkcjonuje teraz w dwóch trybach. Pierwszy jest bardzo powolny, to ten w którym piję zimną kawę o jedenastej (nadal ubrana w pidżamę), nie bardzo potrafię się ogarnąć, ale za to dzieci zadowolone, a ja przeszczęśliwa. Drugi to tryb "high speed", który włącza się gdy tandem śpi albo gdy naprawdę ścigają mnie już zawodowe terminy. Czuję się wtedy jak "wonder woman" i w godzinę potrafię zrobić tyle, co Kasia sprzed czterech lat w ciągu całego dnia. Dzisiejszy strój to opcja na tryb powolny, gdy uda mi się już wziąć prysznic. No i pierwszy raz od wielu miesięcy wcisnąć na siebie dżinsy! Cóż to za miła odmiana po legginsach

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

Okazuje się, że zwierzenia blogerki wyprowadziły z równowagi jedną z obserwujących, która w złośliwy sposób postanowiła odpowiedzieć Kasi Tusk.

I znów jakieś sprawy ZAWODOWE. Niczym Lewandowska w Paryżu.. (chociaż ona to może faktycznie na jakieś zawody tam pojechała). No ludzie, żeby mieć sprawy zawodowe, to przecież trzeba mieć najpierw zawód! Czy zawodem jest sprzedawanie swojego lifestylu w mediach społecznościowych?? Tu chyba co najwyżej sprawy lifestylowe można mieć, a nie zawodowe.. Niestety obie panie wiecznie wciskają nam, że niby takie zajęte ZAWODOWO. No i ok, zarabiajcie sobie na prezentowaniu publicznie życia swojego i swojej rodziny, na wciskaniu nam kryptoreklamy, ale nie podnoście tego do rangi zawodu!

Blogerka nie przeszła obojętnie obok uszczypliwego wpisu i postanowiła kulturalnie jednak stanowczo i z nutką sarkazmu odpowiedzieć:

Poza blogiem prowadzę też markę odzieżową – to tak w gwoli ścisłości, ale to pewnie też nie jest zawód ;). Pozdrowienia!

Kulturalnie i z humorem. Można?

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational