Eva Minge zajęła się modą w 1994 roku. Szybko osięgnęła sukces. Już dwa lata później jej kolekcje były prezentowane w całej Europie.  W 2003 została zaproszona, jako pierwsza Polka, na pokaz na Schodach Hiszpańskich w Rzymie podczas imprezy Donna sotto le Stelle. W maju 2008 zaprezentowała kolekcję na Festiwalu Filmowym w Cannes. Projektantka była odpowiedzialna za wizerunek wielu ważnych osobistości w Polsce, między innymi Jolanty Kwaśniewskiej. Projektantka ubiera sławne osoby z całego świata. Jej projekty nosiły takie gwiazdy jak: Kelly Rowland, Cheryl Cole, Paris Hilton czy Ivana Trump.

Historia grozy z życia Evy Minge

Projektantka aktywnie działa na Instagramie, gdzie często udziela swojego komentarza do tego, co dzieje się na świecie. Artystka skłonna jest także do opowiadania historii z życia osobistego.

Tak było i tym razem, gdy Eva Minge opowiedziała o przerażającej historii, którą przeżył jej syn. Gwiazda co prawda nie wyznała, czy historia dotyczyła Gaspara czy Oskara, ale opowieść mrozi krew w żyłach.

Z relacji projektantki wynika, że jej syn prosił o pomoc karetkę, która nie chciała przyjechać i zawieść go do szpitala. Najprawdopodobniej nie uwierzyli, że jego stan zdrowia jest na tyle poważny. Mężczyzna postanowił więc sam pójść do szpitala.

Jak będziecie dzwonić kiedyś na pogotowie, a nie zechce przyjechać, bo pan dyspozytor uzna, że trzeba wziąć aspirynę, walczcie o swoje, bo możecie stracić życie. Taka historia spotkała mojego syna - zaczęła mówić Eva Minge.

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Syn Ewy szczęśliwie dotarł do szpitala i tam zajęli się nim profesjonaliści. Mężczyzna musiał mieć operację.

Szczęśliwie doczołgał się sam do szpitala i dzięki ciężkiej kilkugodzinnej operacji uciekł śmierci spod kosy. Było bardzo niebezpiecznie, ale dzięki interwencji i opiece wspaniałego zespołu szpitala im. Józefa Strusia w Poznaniu i wyjątkowo empatycznej, mądrej pani doktor Joannie Domańskiej mamy przełom w leczeniu i wiemy, ze wszystko zakończy się dobrze – zakończyła miłym akcentem Eva Minge.

Fani projektantki od razu opisali swoje historie podobne do tej, którą przeżył syn Evy Minge. Internauci dodali też gwieździe otuchy dobrym słowem.

Dobrze, że wszystko skończyło się dobrze.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational