Ida Nowakowska spełniła swoje marzenie o zostaniu mamą. W maju urodził się jej synek, którego zdjęciami chętnie dzieli się w internecie. Do tej pory jednak nie zdradziła, jak chłopiec ma na imię. Wiadomo jedynie tyle, że jest to imię międzynarodowe.

Dziennikarka dzieli wychowywanie syna między siebie, męża i mamę. Dzięki temu zaledwie tydzień po porodzie świeżo upieczona mama wróciła do pracy, w tym do prowadzenia "Pytania na śniadanie", które wymaga przecież od prowadzących sporej energii. Już niedługo, zobaczymy Idę w kolejnej produkcji TVP. Tym razem sprawdzi się w roli głównej prowadzącej w "You can dance". 

Kuba Wojewódzki wygarnął Rozenek w „Dzień Dobry TVN”. Skandal wisi w powietrzu

Prowadząca ostatnio zszokowała swoją społeczność, gdy pokazała w sieci jak odciąga pokarm, a w ostatnim wywiadzie dla portalu Jastrząb Post opowiedziała, jak ważne jest dla niej karmienie piersią.

Mam nadzieję, że będę karmić jak najdłużej będę mogła. To jest coś przepięknego. Oczywiście, to też jest pewne utrudnienie. Wiem, że jest bardzo dużo problemów, zdaje sobie z tego sprawę i to też podkreślam, mówiąc o tym, że kocham karmić piersią. Widzę, jak mój synek też to bardzo lubi. Nie można odbierać innym kobietom tego, że każda z nas jest pełnowartościową mamą. Niezależnie od tego jak karmi, co robi, każda z nas stara się robić to wszystko najlepiej i to jest taka podstawa. To jest coś, co ja czuje jeszcze bardziej, niż kiedyś.

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

Krzysztof Junior w szczerym wyznaniu o swojej bezdomności

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu: fani porównują ją do Magdy Mołek

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

Adam Małysz zdradził, co podarował córce z okazji ślubu. Taki prezent każdy chciałby dostać

Tancerka przyznała także, że powrót do pracy w jej przypadku wiąże się z tym, że przy dziecku musi jej i jej mężowi, który także pracuje zawodowo, ktoś pomagać. Ida ma to szczęście, że jej mama z radością zajmuje się wnuczkiem.

Zdecydowanie najczęściej (pomaga nam) moja mama, która dzisiaj też jest z nami i z moim małym. Jest moim aniołem stróżem. Jest wspaniałą babcią. Robimy z tego fun. Chcemy, żeby on dorastał w takiej miłej atmosferze. Ja jestem częścią bardzo fajnego świata, dużo się dzieje, można się dużo nauczyć. Staram się brać udział tylko w dobrych, pełnowartościowych projektach. Mam nadzieję, że on będzie mógł uczestniczyć w tym wszystkim i poznawać ten świat z tej innej perspektywy.

No cóż, wygląda na to, że jak zawsze życie Idy Nowakowskiej jest perfekcyjne i szczęśliwe. Nic, tylko pozazdrościć.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational