Polska modelka Marcelina Zawadzka w zeszłym roku straciła posadę na TVP. Wynikło to z powodu tego, że celebrytka została oskarżona przez prokuraturę o: oszustwa skarbowe, fałszerstwa faktur i prania brudnych pieniędzy. Na tę informację zareagowała Telewizja Polska. Sama Marcelina przyznała, że ​​konkretnie nie zrobiła nic niezgodnego z prawem.

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje -mówiła w rozmowie z mediami. 

Dorota Gardias świętuje urodziny córki. Hania ma już 8 lat coraz bardziej przypomina mamę

Marcelina Zawadzka wraca do telewizji

Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" wraca do telewizji. Zawadzka zostanie prowadzącą  nowego reality show "The Farm". To format, który produkowany jest w 20 krajach na całym świecie. Takiego programu jeszcze nie było na polskich ekranach. 

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

 "Tym razem śmiałkowie nie wyjadą na rajską wyspę, a zamieszkają na polskiej farmie, z dala od cywilizacji. Tam czekają na nich prawdziwe rolnicze wyzwania – uprawa warzyw, opieka nad zwierzętami gospodarskimi i życie bez wielkomiejskich wygód" – czytamy w oficjalnej zapowiedzi programu.

Kuba Wojewódzki wygarnął Rozenek w „Dzień Dobry TVN”. Skandal wisi w powietrzu

Zawadzka poprowadzi program z Iloną Krawczyńską. Wiosną 2022 roku zobaczymy Marcelinę na ekranach telewizorów. Jesteście ciekawi?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marcelina Zawadzka wspomina pracę na TVP. Marcelina Zawadzka jest polską modelką, prezenterką, osobowiścią telewizyjną. Prowadziła programy: Projektanci na start dla Fox Life i Dendżer dla TVN Turbo. W 2015 została prezenterką Telewizji Polskiej; współprowadziła program śniadaniowy Pytanie na śniadanie. Ostatnio gwiazda udzieliła wywiadu na Plotka, gdzie wróciła się do wspomnień. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykułe. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational