Życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej interesuje wielu ludzi na całym świecie, dlatego regularne pojawianie się plotek o tej słynnej rodzinie nie jest żadną nowością. Przypomnijmy sobie kilka głośnych nagłówków tabloidów i rozwiejmy kolejną porcję plotek.

Księżna Meghan ma zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii

Według Globe, rodzina królewska była tak oburzona filmikiem z księżna Meghan w głównej roli, że zabronili jej wjazdu do Wielkiej Brytanii. Chodzi o wideo, które zbiega się w czasie z czterdziestymi urodzinami Meghan, w którym Sussex komicznie ogłosiło uruchomienie inicjatywy 40X40, mającej na celu wspieranie kobiet, które zostały bez pracy podczas pandemii. „Nagranie było obrzydliwe, na początku Markle twierdziła, że ​​pracuje w swoim organicznym ogrodzie – rodzina odebrała to jako atak na księcia Karola, który rozmawia ze swoimi roślinami. Następnie pospiesznie przebrała się w kwiecistą sukienkę, modną czapkę i rękawiczki, wyśmiewając królową i jej stroje. Potem Melissa [McCarthy, aktorka, która pojawiła się na tym filmiku razem z Markle] i Meghan popijały [herbatę] z bardzo eleganckich brytyjskich filiżanek – to jest to, co Jej Wysokość robi na co dzień!” Według anonimowego informatora „cała rodzina królewska jest oburzona tym filmikiem”.

GettyImages

„Zakazanie jej [Meghan] wjazdu do Wielkiej Brytanii jest prawdopodobnie pierwszym krokiem w kierunku trwałego pozbawienia jej królewskiego statusu. Nikt nie będzie tolerować szyderstwa monarchy!” – dodał anonimowy autor.

Jednak tej historii nie należy brać za dobrą monetę. Nikt nie nałożył żadnych sankcji nawet po tym, jak Meghan i Harry otwarcie oskarżyli BCS o rasizm. Wiec jest mało prawdopodobne, ze ktoś zareagowałby tak ostro na niewinne wideo księżnej. W rzeczywistości trudno jest zobaczyć parodię królowej na tym nagraniu. Ponadto, zgodnie z brytyjskim prawem, nie można po prostu zabronić osobie wjazdu do kraju, nawet jeśli monarcha o to poprosi. Tylko prawdziwe i udowodnione przestępstwo może służyć jako powód takiego zakazu.

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

Twój znak zodiaku zdradza, dlaczego podobasz się innym. Dzięki temu, ludzie się w Tobie zakochują

Księżniczka Eugenia szpieguje dla Sussex Royal

Inną śmieszną plotką dotyczącą Meghan i Harry'ego polegała na tym, że książęta wykorzystują kuzynkę księcia, księżniczkę Eugenię, jako szpiega. Według reporterów Woman’s Day Eugenia monitorowała starszych członków BCS i potajemnie informowala Sussex o ich działaniach. Autorzy tej plotki odnieśli się do pewnego wtajemniczonego, który komunikuje się z siostrą Eugenii, księżniczką Beatrice. To ona rzekomo doniosła, że ​​książęta używają ja jako szpiega. – Bea myśli, że oni ją wykorzystują. Eugenia jest zbyt miła i nie może im odmówić”. „Beatrice martwi się, że oni [Sussex] nie dają jej [Eugenii] spokoju, zmuszają ja, aby pomagała im zdobyć informacje o tym, co mówią i robią członkowie rodziny królewskiej”.

Księżniczka Eugenia jest jednak dorosłą dziewczyną i raczej nie zgodziłaby się na takie intrygi, nawet dla utrzymania ciepłych relacji z kuzynem. Ponadto ona miała wiele własnych zmartwień: noworodka i skandal z mężem Jackiem Brooksbankiem, którego złapano na jachcie z modelkami.

Księżna Meghan udawała, że ​​jest w ciąży

GettyImages

Wiele tabloidów wciąż twierdzi, że księżna Sussex sfingowała drugą ciążę, a jej córka Lilibet Diana urodziła się dzięki usługom zastępczej matki. Głównym argumentem mediów był stale zmieniający się rozmiar brzucha Meghan. Na jednym zdjęciu on jest średniej wielkości, na drugim, zrobionym kilka dni później, jest już wielki. Inne tabloidy zwróciły uwagę na niezwykłą aktywność i mobilność księżnej Meghan podczas udziału w imprezach charytatywnych.

Gossip Co sprostował tę plotkę potężnymi kontrargumentami. Tak więc istnieje dziesiątki powodów, dla których brzuch kobiety w ciąży może zmieniać się z dnia na dzień. Mogą to być wzdęcia, zatrzymanie wody lub określona pozycja dziecka w macicy. Jeśli chodzi o rzekomo nieprawdopodobną mobilność Meghan, chodzi o krótkie ramy czasowe (tabloidy odniosły się do filmiku z początku drugiego trymestru) i regularne zajęcia jogi.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational