Ale wśród gwiazd Hollywood były takie mamy, które postanowiły całkowicie porzucić zawód.

Siedem gwiazd Hollywood, które nie mogły wyjść poza jeden obraz

Jednocześnie kobiety osiągnęły w kinie wszystkie możliwe wyżyny i nagrody.

Drew Barrymore, 46

Popularne wiadomości teraz

Robert Lewandowski odebrał kolejną nagrodę. Pojawił się na uroczystości z żoną. Wszyscy wpatrywali się na wygląd Ani

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Ta aktorka nie przestała działać od wczesnego dzieciństwa. Jej rodzice zabrali ją na plan zdjęciowy reklamy pieluch. Od tego czasu każdy udział w filmie przyniósł aktorce sławę, pieniądze, popularność. Widz bardzo lubi komedie z udziałem Drew: "Aniołki Charliego", "50 pierwszych pocałunków". W karierze gwiazdy były wzloty i upadki, ale nigdy nie przestała grać.

Ale wraz z nadejściem dwójki dzieci, Olive (8 lat) i Frankie (6 lat), świat zawęził się do domowych wieczorów i zabaw. Kobieta jest z tego całkiem zadowolona. Nie chce zakłócać rodzinnej sielanki długimi filmami i nie zamierza jeszcze wracać do kina. Zgodnie z prawdą stwierdziła to wiosną 2021 roku.

Ewa Mendes, 47

Świat tej kobiety również został wywrócony do góry nogami przez miłość i dzieci. Szukała tego przez długi czas i ostatecznie spotkała go na planie "Miejsca za sosnami". Sam Ryan Gosling został jej wybrańcem. Ich związek rozwinął się tak szybko, że pod koniec 2014 roku urodziła się pierwsza córka Esmeralda Amanda. Para oficjalnie nie sformalizowała małżeństwa, ale to nie powstrzymało kochanków przed dwukrotnym zostaniem rodzicami w 2016 roku. Urodziła się córka Amandy Lee.

Wcześniej gwiazda zachwycała fanów swoim pięknym wyglądem, tak jak w filmach „Zasady usuwania: metoda autostopu” czy „Szybcy i wściekli”. Teraz poświęca się opiece nad dziećmi. Jednocześnie Ewa nie uważa się za pozbawioną, naprawdę cieszy się takim życiem. Uważa, że ​​poświęciła już wystarczająco dużo czasu na kino.

Znaki zodiaku, które mają szczęście w miłości od 6 do 14 września

Cameron Diaz, 49

Gwiazda ekranu często rozpieszczała fanów wspaniałymi dziełami „Aniołki Charliego”, „Wakacje na wymianie”, „Wszyscy oszaleli o Mary”. Jej życie osobiste było pełne romansów, ale nigdy nie przerodziły się w coś poważnego. Po wielu latach pracy aktorka postanowiła zrobić sobie przerwę w 2014 roku.

Długo oczekiwane małżeństwo i narodziny pierwszego dziecka były efektem tak długich wakacji. Cameron poświęca cały swój wolny czas swojemu ukochanemu mężowi Benji Maddenowi i dziecku. Macierzyństwo sprawiło, że gwiazda inaczej spojrzała na życie. W wywiadzie podzieliła się z fanami, że nie żałuje swojego wyboru i nie tęskni za swoim zawodem.

Wydaje się, że wspaniałe aktorki dokonały właściwego wyboru w kierunku rodziny. Być może, gdy dzieci dorosną, wrócą do pracy. Ale na razie zachwycają fanów w sieciach społecznościowych szczęśliwymi zdjęciami z dziećmi.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational