Co ją tak uczyniło? W naszym artykule dowiesz się o preferencjach hollywoodzkiej divy, dzięki którym stała się legendą i otrzymała tytuł jednej z najpiękniejszych celebrytek wszechczasów.

Siedem gwiazd Hollywood, które nie mogły wyjść poza jeden obraz

Być może najważniejszą decyzją podjętą w życiu Marilyn jest jej kolor włosów. Platynowy blond stał się jej znakiem rozpoznawczym i wiele zdefiniował w jej karierze aktorskiej. Kręcona, brązowowłosa kobieta była przyszłą gwiazdą ekranów. W tym odcieniu dziewczyna wyglądała dobrze i pracowała jako dobra modelka, ale daleko jej było do oszałamiającej blondynki.

Monroe bardzo lubiła perfumy, perfumy były integralnym atrybutem jej wizerunku. Używała ich nawet przed pójściem spać: „Co mam ubrać do łóżka? Oczywiście mam na sobie kilka kropli Chanel nr 5 ”- powiedziała piękność.

Marilyn była naturalnie obdarzona niesamowitą kobiecością, którą lubiła i bardzo umiejętnie wykorzystywała.

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Beata Kozidrak zamierza wyjechać z Polski. Czeka na nią piękna rezydencja

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

„Nierealne piękno”, „Usunęła usta, stała się pięknością”. Uzerli pokazała ślad stroju kąpielowego na nagim ciele

Znaki zodiaku, które mają szczęście w miłości od 6 do 14 września

Aktorka starała się nie opuszczać śniadania, zdając sobie sprawę z wagi tego posiłku. Rano zrobiła sobie „białkowe” śniadanie, dodając do podgrzanego mleka dwa surowe jajka.

Diva zwracała również uwagę na jej skórę twarzy. Marilyn nie zapomniała o jej nawilżeniu i nałożyła najlepsze kremy.

Czerwona szminka to kolejna atrakcja Monroe, która niewątpliwie zrobiła na niej wrażenie i uzupełniła wizerunek jasnej blondynki. „Kobiety mają tylko dwie bronie: tusz do rzęs i łzy” – powiedziała celebrytka. Sama Marilyn miała luksusowe rzęsy, które nie tylko przyciemniała, ale także uciekała się do fałszywych.

Aby nadać oczom wygląd „kota”, dziewczyna stworzyła swój znak firmowy - strzały z ostrym „ogonem” z cienką linią na krawędzi rzęskowej. I oczywiście uśmiech, mogłeś zauważyć, że gwiazda ciągle się uśmiechała. Zawsze dbała o swoje zęby wybielając je na różne sposoby.

Podeszliśmy do parametrów figury: Monroe nigdy nie była chudą i nie spełniała w pełni wymagań modelki. Jednak to właśnie nadało jej kobiecości. W różnym czasie waga piękna wahała się od 53 do 66 kg. Aby utrzymać dobrą formę, a nie schudnąć, Marilyn ćwiczyła jogę, biegała, a czasem jeździła konno.

Artystka była przekonana, że godności figóry nie należy ukrywać pod ubraniem, a raczej podkreślać w każdy możliwy sposób. Sama trzymała się tej zasady, zawsze wybierając stroje, które idealnie podkreślają jej sylwetkę i kształt.

W latach sześćdziesiątych, kiedy opalanie zaczęło wchodzić w modę, aktorka trzymała się z daleka od tego trendu. Podobał jej się mleczny odcień skóry, który nadawał jej tzw. arystokratyczna bladość. Ponadto zawsze mówiła, że ​​„słońce starzeje się szybciej niż czas”.

A ostatnią tajemnicą nieodpartego charakteru Marilyn są buty na wysokim obcasie, którymi uzupełnia swoje uwodzicielskie stroje. Najczęściej były to jej ulubione szpilki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational