A jeśli niektórym udaje się osiągnąć pierwszy cel - atrakcyjność, to czasami cierpi młodość.

Trzy znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji: ich szósty zmysł potrafi zaskoczyć

Życie publiczne zobowiązuje celebrytów do nienagannego wyglądu przez cały czas.

Operacje plastyczne stały się normą dla gwiezdnych piękności - nie boją się w nie złapać, a wręcz przeciwnie, popisują się „nowymi” twarzami. Ale nie wszyscy skorzystali ze sztucznych dostosowań.

Renée Zellweger

Popularne wiadomości teraz

To najładniejsze zdjęcie: Ola Szwed pochwaliła się kadrem ukochanego partnera z córką

Beata Kozidrak zamierza wyjechać z Polski. Czeka na nią piękna rezydencja

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

„Nierealne piękno”, „Usunęła usta, stała się pięknością”. Uzerli pokazała ślad stroju kąpielowego na nagim ciele

Hollywoodzka aktorka nigdy nie wyróżniała się klasyczną urodą, ale dzięki jej niezwykłemu i uroczemu wyglądowi stała się jedną z najlepiej opłacanych i poszukiwanych gwiazd światowego kina. Rene nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem – pamiętaj tylko o poświęceniach, jakie poniosła dla roli Bridget Jones. Plus 15 kg (i dwa razy!) - to dla ciebie nie żart.

Za drugą część filmu Rene otrzymał opłatę w wysokości 15 milionów dolarów - że tak powiem milion za każdy kilogram. Prośby aktorki można zrozumieć: musiała podjąć wiele wysiłków, aby schudnąć. A to wpłynęło nie tylko na zdrowie, ale także na urodę Rene. Nic dziwnego, że aktorka zdecydowała się na drobne poprawki, ale trochę przesadziła. W październiku ubiegłego roku Zellweger pojawił się na ceremonii Elle Women in Hollywood i… niemile zaskoczył publiczność. Renee była dosłownie nie do poznania - stała się zupełnie inną osobą!

Jeśli wcześniej aktorka nie wyglądała na swój wiek, teraz w pełni uzasadnia swój wiek. Twarz straciła wyraziste rysy, stała się opuchnięta i marionetkowa, zmienił się nawet kształt oczu - stały się większe, a charakterystyczny zez Rene zniknął. Sama aktorka była naprawdę zaskoczona całym szumem wokół jej nowego wyglądu.

„Tak, stałem się inny. Ale komu tak się nie dzieje z wiekiem?” - przyznała się reporterom Renee Zellweger. Ale hollywoodzcy producenci chwycili się za głowy – na nosie kręcenia trzeciej części „Dziennika Bridget Jones”, a Bridget to nie to samo… Smutne oczekiwania producentów były uzasadnione – film sromotnie zawiódł w kasie, podczas gdy Renee Zellweger wstrzymała na razie karierę. Nie otrzymaliśmy żadnych propozycji od dyrektorów...

Megan Fox

W wieku 13 lat została gwiazdą American Modeling and Talent Convention w programie Hilton Head. Po pierwszym sukcesie Megan postanowiła opuścić swój rodzinny stan Tennessee i udać się na podbój Hollywood. Ale jakie było zaskoczenie Megan, gdy po przyjeździe zdała sobie sprawę: w słonecznym Hollywood jest kilkanaście takich uroczych prowincjonalnych dziewczyn i każda z nich marzy o wielkiej sławie, karierze i pieniądzach. Wtedy dziewczyna postanowiła zrobić poważny krok. Wszystkie zaoszczędzone oszczędności postanowiła zainwestować w siebie, w swój wygląd i urodę. Megan przeszła mammoplastykę, zniknęły pulchne policzki, pojawiły się kości policzkowe, jakby wyrzeźbione z marmuru, usta napuchły, a nawet zmienił się kształt oczu. Ale Megan nie poprzestała na tym, ale kontynuowała swoje już śmiertelne hobby w zakresie chirurgii plastycznej. Co roku jej wygląd trwa i nadal się zmienia, a Megan Fox staje się jak kobieta od lat, która stara się wrócić do swojej dawnej młodości.

Tara Reed

Z Tarą można tylko współczuć - stała się ofiarą własnej głupoty i błędów chirurgów plastycznych. Udany start w komedii „American Pie” otworzył przed młodą aktorką drzwi do wielkiego kina. Ale Tara postanowiła inaczej wykorzystać daną szansę. Pierwsze opłaty zainwestowała w siebie, ale wpadła w ręce nieprofesjonalnych chirurgów. Kiepskiej jakości mammoplastyka zniekształciła piersi Tary - dziewczynka dostała implanty różnych rozmiarów! Druga operacja tylko pogorszyła sytuację. Potem nastąpiła liposukcja brzucha i ud, która wręcz przeciwnie, podkreśliła zwiotczałą skórę aktorki. W takich metamorfozach wyglądu dużą rolę odegrała anoreksja, na którą od wielu lat cierpi Tara. Choroba osiągnęła swój szczyt i rozwija się na poziomie psychologicznym. Tara w niekontrolowany sposób chudnie, odmawia jedzenia, uważając się za… grubą. 41-letnia aktorka zaczęła przypominać pokryty skórą szkielet, a nie tę ładną blondynkę, która kiedyś była jedną z dziesięciu najseksowniejszych aktorek w Hollywood.

Bella Hadid

Ma dopiero 24 lata, ale wygląda jak znacznie starsza supermodelka! Jeśli spojrzysz na zdjęcia Belli jako nastolatka, staje się oczywiste, że chirurdzy musieli ciężko pracować, aby doprowadzić wygląd modelki do perfekcji. Decyzję o „niewielkim ulepszeniu Belli” podjęła jej matka, słynna supermodelka Yolanda Hadid. Zdając sobie sprawę, że naturalne piękno córek Belli i Gigi jest dalekie od idealnych i uznanych światowych standardów, wysłała swoje ukochane dzieci do chirurgów. Jeśli jedna plastyka nosa wystarczyła Gigi, to starali się jak najlepiej z Bellą. Pierwsza operacja Belli miała miejsce w wieku 16 lat, a w wieku 19 lat całkowicie zaktualizowany model szturmował wybiegi. Drapieżna uroda o wyrzeźbionych rysach arystokratycznych szybko zyskała popularność. Ale Bella Hadid zapłaciła za sztuczne piękno, można powiedzieć, swoją młodością - zaczęła wyglądać znacznie starzej!

Pięć znaków zodiaku czeka na poważne problemy we wrześniu, ale jest szansa na uniknięcie kłopotów

Kylie Jenner

Kylie można pokłócić z Bellą i innymi młodymi damami, których fascynacja plastikiem dodała nie tylko atrakcyjności, ale także od kilkunastu lat. Jednak aspiracje Kylie można zrozumieć - na twoich oczach jest żywy przykład starszej (choć przyrodniej siostry) siostry Kim Kardashian. W pewnym momencie osoba z towarzystwa nawet wszczęła alarm. Kylie desperacko chciała być jak Kim i zdecydowała się na serię operacji, które przybliżyły dziewczynę do jej marzeń. Nawet mąż Kim, Kanye West, wyraził niezadowolenie - mówią, że całkowite naśladowanie jego słynnej żony jest głupie i brzydkie.

To nie powstrzymało Kylie i wkrótce kiedyś pulchna ślicznotka zamieniła się w piękność o wyglądzie przypominającym lalkę. Te same wysokie kości policzkowe, wyrzeźbiony nos, apetyczne usta, duże piersi i pośladki (według plotek chirurdzy nie ominęli piątego punktu Kylie) – teraz widzimy kopię Kim Kardashian.

A tak przy okazji, nie można powiedzieć, że jest to młoda wersja Kim. Kylie i Kim wyglądają prawie w tym samym wieku, mimo że różnica wieku wynosi aż 15 lat! Sama Jenner przyznała się tylko do powiększania ust. Na przykład ta operacja została popchnięta przez jej młodzieńczy osobisty dramat. Pierwszy pocałunek stał się dla dziewczyny prawdziwym koszmarem. Chłopak Kylie stwierdził, że jej usta są zbyt wąskie i wyrzucał, że nie całuje się dobrze. „Sprawił, że uważał się za brzydkiego” – przyznała ze łzami Kylie dziennikarzom.

Kendall Jenner

Kylie można porównać z Bellą i innymi młodymi damami, których fascynacja plastikiem dodała nie tylko atrakcyjności, ale także od kilkunastu lat. Jednak aspiracje Kylie można zrozumieć - na twoich oczach jest żywy przykład starszej (choć przyrodniej siostry) siostry Kim Kardashian. W pewnym momencie osoba z towarzystwa nawet wszczęła alarm. Kylie desperacko chciała być jak Kim i zdecydowała się na serię operacji, które przybliżyły dziewczynę do jej marzeń.

Nawet mąż Kim, Kanye West, wyraził niezadowolenie - mówią, że całkowite naśladowanie jego słynnej żony jest głupie i brzydkie. To nie powstrzymało Kylie i wkrótce kiedyś pulchna ślicznotka zamieniła się w piękność o wyglądzie przypominającym lalkę. Te same wysokie kości policzkowe, wyrzeźbiony nos, apetyczne usta, duże piersi i pośladki (według plotek chirurdzy nie ominęli piątego punktu Kylie) – teraz widzimy kopię Kim Kardashian. A tak przy okazji, nie można powiedzieć, że jest to młoda wersja Kim.

Kylie i Kim wyglądają prawie w tym samym wieku, mimo że różnica wieku wynosi aż 15 lat! Sama Jenner przyznała się tylko do powiększania ust. Na przykład ta operacja została popchnięta przez jej młodzieńczy osobisty dramat. Pierwszy pocałunek stał się dla dziewczyny prawdziwym koszmarem. Chłopak Kylie stwierdził, że jej usta są zbyt wąskie i wyrzucał, że nie całuje się dobrze. „Sprawił, że uważał się za brzydkiego” – przyznała ze łzami Kylie dziennikarzom.

Siostry Olsen

Staruszki Mary-Kate i Ashley. Tak można nazwać osoby, które postarzały się w wyniku niewiarygodnej liczby operacji sławnych sióstr. Oczywiście niezdrowy wygląd sióstr gwiazd można przypisać problemom zdrowotnym. A Mary-Kate i Ashley mają poważne problemy. Tak więc Mary-Kate przeszła cały cykl leczenia anoreksji, a u Ashley zdiagnozowano boreliozę - chorobę zakaźną spowodowaną ukąszeniem kleszcza i mającą poważne konsekwencje. Ale warto również zauważyć, że dziewczyny nadal nadużywają plastiku.

Mary-Kate wykonała już szereg operacji, starając się ulżyć swojej twarzy, w wyniku czego uzyskała kanciastą twarz z nienaturalnie wystającymi ustami. Ashley zainteresowała się wypełniaczami i botoksem. I tak bardzo, że prawie stała się ofiarą martwicy - śmierci komórki. Dziewczyna musiała przejść kurs regeneracyjny całego ciała. Jak widać, wszystkie eksperymenty z wyglądem zmieniły niegdyś urocze dziewczyny w prawdziwe stare kobiety!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational