Okazuje się, że Izabela Janachowska ma wiele powodów do radości i to nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Bycie mamą i żoną nie przekreśliło jej planów na rozwój.

Przeczytaj także:

Niesamowita historia. Pies przebiegł 380 km by wrócić do domu

Ostatnio telewizja Polsat zaproponowała tancerce poprowadzenie programu "Taniec z gwiazdami". Izabela była szczerze zaskoczona jednak z radością przyjęła zaproszenie.

Szczerze mówiąc, nigdy nie przypuszczałam, że kiedykolwiek pojawię się jeszcze w tej produkcji, w jakiejkolwiek roli (śmiech). Gdyby ktoś mnie rok temu zapytał, gdzie widzę siebie za dwanaście miesięcy, to na pewno nie odpowiedziałabym, że w "Tańcu z Gwiazdami", ale pokazuje to tylko, że życie naprawdę potrafi zaskakiwać i lubi pisać własne scenariusze. Przyznam jednak, że jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana tym powrotem

Popularne wiadomości teraz

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Razem z Pauliną Sykut - Jeżyną i Krzysztofem Ibiszem, Izabela jest jedną z współprowadzących program.

Stres i emocje towarzyszą wszystkim występom przed publicznością. Nie ważne ile ma się doświadczenia prze każdym występem na żywo pojawia się trema.

Pewnie jest on już dziś trochę inny, bo i moja rola się zmieniła. Zawsze podkreślam, że – przynajmniej w moim odczuciu – najtrudniejszą pracę do wykonania w tym programie mają tancerze i za wszystkich trzymam kciuki

Taniec to nie jedyna pasja Izabeli. Przez ostatnie lata kobieta zajmowała się tematyką ślubną. Razem z parą młodą planowała ceremonię i zajmowała się wszystki szczegółami. Telewizja Polsat postanowiła docenić talent organizatorski Izy i zaproponowała jej nowy program.

Nie mogę na razie zbyt wiele zdradzać, ale rzeczywiście razem z telewizją Polsat zamierzamy stworzyć najbardziej spektakularny format weselno-ślubny w Polsce, choć na jego emisję widzowie będą musieli jeszcze trochę poczekać. Na pewno nie zabraknie w nim wielkich emocji. Będzie wiele wzruszeń, pojawią się też niesamowici bohaterowie i poruszające historie miłosne, a wszystko zwieńczone będzie wielką weselną imprezą. Będzie wspaniale!

Życzymy powodzenia!

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational